Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Фанатів бурундучків Чіпа і Дейла очікує фільм з улюбленими героями

20.10.2020
об 14:33

Наразі стало відомо тільки про проєкт. Зйомки ще не розпочато, але творці говорять, що це буде гібрид ігрового кіно та графіки.

В наступному році глядачі зможуть побачити пригоди відомих бурундучків Чіпа і Дейла у ігровому фільмі. Компанія Disney запустила у виробництво ремейк популярного мультфільму «Чіп і Дейл поспішають на допомогу». Фільм вийде на сервісі Disney+ і стане частиною оригінального контенту платформи.  Це буде не повністю ігровий фільм, а свого роду – гібрид ігрового кіно та CGI-графіки.

Як повідомляють джерела студії, до участі в проєкті хочуть залучити акторів, які озвучували героїв в мультсеріалі. Режисером стрічки буде Аківа Шаффер. Який сюжет матиме картина, які пригоди очікуватимуть героїв та чи будуть там власне всі персонажі з відомого мультфільму нині – таємниця. Фільмування розпочнеться навесні 2021 року.

 

Джерело: The DisInsider

 

Читайте також:

Новини

Disney переносить прем'єри «Мулан», «Аватару», «Зоряних війн» та інших фільмів

Через складну ситуацію в індустрії та стрімке поширення Covid-19 кінокомпанія Disney відклала прем'єри багатьох своїх фільмів на роки, а деякі – взагалі зняла з розкладу.

24.07.2020
об 16:12

Новини

Українці дивитимуться фільми Disney, Pixar і Marvel на оновленому онлайн-майданчику

Воля та Дісней домовилися про довгострокову співпрацю та підписали декілька контрактів на отримання новинок від студій Walt Disney, Pixar, Marvel, а також Lucasfilm і контент від 21th Century FOX, який тепер також належить Діснею, про це повідомив CUT Insight.

09.08.2020
об 17:55

Новини

Студія Disney оголосила нові дати прем’єр своїх стрічок

Disney знову переносить дати своїх прем’єр в Америці. Декілька стрічок глядачі зможуть побачити тільки в середині наступного року. Українські глядачі зможуть раніше за американців побачити «Чорну вдову» та «Смерть на Нилі».

24.09.2020
об 15:25

Новини

З’явився український трейлер стрічки «Пітер Пен і Аліса в Країні Чудес»

Хлопчик-мрійник і Аліса стали братом та сестрою, а свій дар вони успадкували від батьків. Джолі грає роль матері Пітера Пена.

20.10.2020
об 11:38