Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

European Film Market: Держкіно оголосило про прийом матеріалів для участі в міжнародному кіноринку

19.02.2021
об 14:03

Державне агетство України з питань кіно та Асоціація кіноіндустрії України запрошують виробників аудіовізуального контенту долучитися до однієї з ключових світових подій галузі – Європейського кіноринку (European Film Market).

Упродовж 1 – 5 березня триватиме Європейський кіноринок (EFM). Цього року захід, який є одним із найважливіших місць зустрічі для кіновиробників, дистриб’юторів, покупців, сейлз-агентів, організаторів фестивалів та кіноринків, проходитиме в онлайн-форматі. Стати учасником EFM можна за попередньої акредитації, яка доспупна всім відвідувачам, що працюють у кіноіндустрії, на телебаченні, в рекламі, анімації, гейм-індустрії. Через COVID-19 організаторам «Берлінале» довелось роз’єднати події фестивалю в два етапи. В березні дистанційно відбудуться всі заходи фестивалю для фахівців кіногалузі, включно, із кіноринком, а в червні, в офлайн-форматі відбудуться покази фільмів фестивалю. Нагадаємо, цьогоріч до конкурсної програми Берлінського міжнародного кінофестивалю відібрано український фільм Катерини Горностай «Стоп-Земля», світова прем’єра якого відбудеться у секції Berlinale Generation 14+.

Загалом, Україна є постійним учасником Європейського кіноринку та «Берлінале». Щороку за підтримки Держкіно, під час проведення фестивалю працює Український національний стенд. У 2021-му промоція українських фільмів відбуватиметься онлайн. В рамках Європейського кіноринку у профілі Українського національного стенду на EFM виробники зможуть розмістити інформацію про українські національні фільми – трейлери, постери та загальну інформацію про стрічки.

До 24 лютого представникам української кіноіндустрії, аби їхні фільми були представлені на національному стенді необхідно:

- заповнити онлайн-форму, у якій надати основну інформацію про проєкт та додати посилання для завантаження постеру фільму;

 

- створити чи оновити інформацію про фільм на платформі Dzyga MDB. Інформація у профілі може містити трейлер стрічки (за наявності), лінк буде додано до профілю фільму на стенді.

Також представники Держкіно зазначають, що в рамках роботи Українського стенду працюватиме координаційний центр. Організатори української секції під час проведення Європейського кіноринку в онлайн-режимі відповідатимуть на запити відвідувачів, допомагатимуть з пошуком українських партнерів та координуватимуть організацію зустрічей.

Джерело: Державне агетство України з питань кіно

Читайте також:

Новини

Гібридний формат 18 Docudays UA: Що, де, коли?

Упродовж 26 березня – 4 квітня відбуватиметься 18 Docudays UA. Цьогоріч фестиваль вперше проходитиме у гібридному форматі. Фізично відвідати заходи програми можна буде на Подолі, адже всі основні локації розташовані саме в цьому районі Києва. Крім того, у розкладі організатори запланували низку подій, на які можна буде «прийти» онлайн.

16.02.2021
об 16:36

Новини

Міжнародний кінофестиваль у Локарно додасть новий розділ короткометражних робіт відомих авторів

Кінофестиваль у Локарно додає новий конкурсний розділ, присвячений короткометражкам відомих кінематографістів. Таке рішення прийняв новий художній керівник фестивалю Джіона А. Наццаро.

16.02.2021
об 18:29

Новини

База національних фільмів: Дізнатися про українське кіно можна в онлайн-довіднику

Днями Державне агентство України з питань кіно презентувало онлайн-довідник фільмів, в якому зберігатимуться відомості про стрічки національного виробництва та українські кінокомпанії. Наразі у віртуальній теці міститься інформація про 2 157 фільмів, 384 компанії-виробника українського кіно та 12 713 кінопрофесіоналів.

17.02.2021
об 14:11

Новини

Docudays UA розповів, які нагороди отримають переможці Ukrainian Doc Preview

Упродовж наступних чотирьох днів ще триває прийом заявок на участь у Ukrainian Doc Preview. Поки творці фільмів продовжують реєструватися, організатори розповідають, які винагороди чекають на кращі презентації українських повнометражних документальних проєктів на стадії виробництва або постпродакшну.

18.02.2021
об 15:16