Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Елвіс»: офіційний український трейлер нової біографічної драми

21.02.2022
об 13:50

Фільм «Елвіс» розповідає про життя і музику Елвіса Преслі (Остін Батлер) крізь призму складних стосунків з його таємничим менеджером, полковником Томом Паркером (Том Генкс). Стрічка занурить в історію Преслі та Паркера, які працювали разом понад 20 років: від початку кар’єри Елвіса до його небувалої слави. І усе це – на тлі змін культурного ландшафту Америки. Особливе місце у цій подорожі займає Прісцилла Преслі (Олівія ДеДжонґ), яка була однією з найважливіших і найвпливовіших людей у житті зірки.

Від номінованого на Оскар режисера База Лурмана виходить драма Warner Bros. Pictures «Елвіс» з Остіном Батлером у головних ролях та лауреатом премії «Оскар» Томом Хенксом.

Фільм досліджує життя та музику Елвіса Преслі (Батлер) через призму його складних стосунків із його загадковим менеджером, полковником Томом Паркером (Хенкс). Історія поглиблюється у складну динаміку між Преслі та Паркером, що охоплює понад 20 років, від сходження Преслі до слави до його безпрецедентної слави, на тлі мінливого культурного ландшафту та втрати невинності в Америці. Центральне місце в цій подорожі займає один з найзначніших і найвпливовіших людей у житті Елвіса, Прісцілла Преслі (Олівія ДеДжонг).

У головній ролі разом із Хенксом та Батлером грає відзначена нагородами театральна актриса Хелен Томсон («Вершина озера: Китайська дівчина», «Граблі»), яка грає мати Елвіса, Гледіс. Річард Роксбург ("Мулен Руж!", "Дихання", "З міркувань совісті") зображує батька Елвіса, Вернона, а ДеДжонг ("Візит", "Бродячі ляльки") грає Прісциллу. Люк Брейсі («З міркувань совісті», «На гребені хвилі») грає Джеррі Шиллінга, Наташа Бассет («Хай живе Цезар!») грає Діксі Лок, Девід Уенем («Володар кілець», трилогія, «Лев», «300 спартанців» ») грає Хенко Сноу, Кельвіна Харрісона-молодшого («Випробування Чикаго 7», «Висока нота») грає Бі Бі Кінга, Ксав'єра Семюеля («Любов і дружба», «Сутінки. Сага: затемнення») грає Скот , а Коді Сміт-Макфі («Сила собаки») грає Джиммі Роджерса Сноу.

Також в акторському складі Дейкр Монтгомері («Дуже дивні справи», «Галерея розбитих сердець») грає телережисера Стіва Біндера, поряд з австралійськими акторами Леоном Фордом («Галліполі», «Тихий океан») у ролі Тома Діскіна, Кейт Малвані Великий Гетсбі, «Мисливці») у ролі Меріон Кейскер, Гарет Девіс («Кролик Пітер», «Мисливці») у ролі Кості Хоу, Чарльз Граундс («Безумно багаті азіати», «Кемп») у ролі Біллі Сміта, Джош МакКонвілл ( «Острів фантазій») у ролі Сема Філліпса та Адама Данна («Дома і в гостях») у ролі Білла Блека. Щоб зіграти у фільмі інших знакових музичних виконавців, Лурманн вибрав співачку та автора пісень Йолу на роль сестри Розетти Тарп, модель Елтона Мейсона на роль Літтл Річарда, уродженця Остіна, Техаса Гері Кларка-молодшого на роль Артура Крудупа та художника Шонку "Велика мама". Торнтон. Номінант на премію «Оскар» Лурманн («Великий Гетсбі», «Мулен Руж!»), поставлений за сценарієм База Лурманна та Сема Бромелла та База Лурманна, Крейга Пірса та Джеремі Донера, за розповідю База Лурмана та Джеремі Донера.

 

В український кінопрокат стрічка виходить 23.06.2022 року.

 

Джерело:  Kinomania LLC, Warner Bros. Pictures

Читайте також:

Новини

Розпочалися зйомки серіалу «Сестри», який представлять на телеканалі «Україна»

У головних ролях ми побачимо Дар’ю Єгоркіну та Дмитра Пчелу, а також юну зірку Фросю Мельник. Фільмування серіалу проходять в Києві та області. Велику увагу приділено локаціям — у кадрі покажуть багато стильних інтер'єрів, зокрема, заміський будинок із вітражами, картинами та антикварними речами.

04.02.2022
об 12:46

Новини

РroMOTION: конкурс на участь у програмі системної підтримки міжнародної промоції українського кіно

Український інститут втретє запускає конкурс на участь у програмі системної підтримки міжнародної промоції українського кіно proMOTION. Програма має на меті збільшити присутність українського кіно та його впізнаваність на міжнародних кіноринках.

17.02.2022
об 11:51