Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Елізабет Мосс зіграє головну роль у новому серіалі «Сяючі»

28.07.2020
об 10:43

Володарка премій «Золотий глобус» та «Еммі», зірка серіалу «Оповідь служниці» Елізабет Мосс зіграє головну роль у серіалі, що розповідає про подорожі в часі, репортерку та вбивцю-безхатька.

 

Елізабет Мосс зіграє головну роль у серіалі «Сяючі», який вийде на платформі Apple+. Одним з продюсерів проєкту став Леонардо Ді Капріо. Багатосерійна стрічка базується на однойменному бестселері Лорен Бьюкс, виданому у 2013 році.

Головна героїня серіалу – журналістка Кірбі. За сюжетом події відбуваються одразу у двох історичних періодах – під час Великої депресії 1930-х років та в 1990-ті. У першій частині бродяга-безхатько вбиває дівчат, які мають енергетичний потенціал та здатності подорожувати в часі. Елізабет Мосс як раз грає одну з таких дівчат, яку він хотів вбити. Проте вона вижила після нападу та жадає помсти.

Коли відбудеться прем’єра та скільки буде серій – наразі невідомо.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Кожен може взяти участь у фільмі Рідлі Скотта

Відеосервіс YouTube та режисер Рідлі Скотт запустили спільний проєкт, де виступити в ролі актора може кожен. Є шанс, що саме ваша робота потрапить до відеофільму, який покажуть на фестивалі «Санденс» у 2021 році.

25.07.2020
об 12:12

Новини

Оголошено склад журі Венеційського кінофестивалю

Організатори Венеційського кінофестивалю назвали склад членів журі у всіх програмах заходу. Повну програму оголосять згодом.

27.07.2020
об 13:26