Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Експерти склали прогноз бокс-офісу фільму «Тенет»

16.07.2020
об 11:22

Фантастичний фільм «Тенет» має зібрати в прокаті не менше ніж 800 мільйонів доларів, щоб окупитися й почати приносити студії Warner Bros. прибуток. Про це повідомляє з посиланням на свої джерела видання Indie Wire.

Це означає, що виробничий і рекламний бюджети проєкту можуть виявитися значно більшими, ніж вважалося раніше. До того ж постійне перенесення дати релізу збільшує витрати студії.

Нагадаємо, що спочатку «Тенет» мав вийти на екрани в середині літа 2020 року, розпочавши відновлення кінопрокату після карантину. Однак через неефективність заходів, що вживаються в Північній Америці для боротьби з коронавірусом, великі мережі кінотеатрів не змогли розпочати роботу в запланований термін.

За інформацією на сьогодні «Тенет» був заявлений у прокат на 12 серпня 2020 року. Проте існує висока ймовірність того, що реліз знову перенесуть на більш пізній термін.

Головні ролі у стрічці зіграли Роберт Паттінсон, Джон Девід Вашингтон, Аарон Тейлор-Джонсон, Клеманс Поезі, Майкл Кейн, Кеннет Брана.

 

Джерело: Indie Wir

Читайте також:

Дивіться офіційний трейлер фільму «Тенет» – першої прем’єри після пандемії
Новини

Дивіться офіційний трейлер фільму «Тенет» – першої прем’єри після пандемії

Після закінчення карантину й відновлення роботи кінотеатрів першим фільмом, що побачать глядачі, стане блокбастер «Тенет».

22.05.2020
об 10:37

Крістофер Нолан: «При виробництві «Тенета» розбити справжній Боїнг 747 було дешевше, ніж використовувати CG»
Новини

Крістофер Нолан: «При виробництві «Тенета» розбити справжній Боїнг 747 було дешевше, ніж використовувати CG»

Майбутній шпигунський трилер Крістофера Нолана «Тенет» обіцяє бути справді кінематографічним видовищем. І це майже все, що ми про нього знаємо. Екшн,  багатий на спецефекти, на преслідування на воді й на суші, багато бійок і стрілянини та надзвичайних здібностей. Але є одна річ, яка викликає здивування – виявилося, що  для сцени з літаком його краще придбати, ніж використовувати спецефекти комп’ютерної графіки, пише TotalFilm.

27.05.2020
об 16:47

Новини

Найочікуваніші прем’єри: «Тенет» змінив дату релізу

Студія Warner Bros. перенесла прем'єру фільму Крістофера Нолана «Тенет». Крім того, ще декілька очікуваних релізів вийдуть на екрани трохи пізніше, ніж планувалося раніше.

15.06.2020
об 11:13

Новини

Прем’єра «Тенета» влітку може не відбутися

Днями аналітик компанії MKM Partners Ерік Хендлер зробив не втішний прогноз для американського кінопрокату.

14.07.2020
об 14:25