Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Експерт шоу «Супер Топ-моделі по-українськи» Сергій Нікітюк пригадав, як починав акторську кар'єру

01.02.2021
об 13:14

У більшості медійних персон є досвід зйомок у короткометражних або повнометражних художніх фільмах. Не оминула ця участь і експерта модельного реаліті Сергія Нікітюка.

Всі звикли до образу суворого та справедливого експерта реаліті-шоу «Супер Топ-модель по-українськи», але в творчій кар'єрі Сергія Нікітюка є зовсім не типова, як для нього роль.

«Мій дебют на великому екрані відбувся у фільмі «Кошмарний директор, або Школа №5». З повного метра мене вирізали, а ось з чотирьосерійки – ні. У цьому фільмі мені запропонували знятися в ролі засудженого. Я довго думав, чи хочу починати свою акторську кар'єру з такого персонажа. Здавалося, що можу грати кого завгодно, тільки не засудженого. В результаті жага слави і грошей пересилила», – сміється СЕРГІЙ НІКІТЮК.

Насправді дебютант погодився знятися у фільмі за гонорар, який перерахували на благодійність. Зазначимо, в «Кошмарному директорі» разом з експертом «Супер Топ-моделі по-українськи» «засвітилися» й актори обох сезонів серіалу «Перші ластівки» Таїсія-Оксана Щурук і Олександр Рудинський, а ще учасники проєкту «Топ модель по-українськи» Єгор Степаненко і Діма Топоринський.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

5 фактів про експерта «Супер Топ-моделі по-українськи» Сергія Нікітюка

Модельний скаут і експерт реаліті «Нового каналу» став на рік старшим, адже він сьогодні святкує свій день народження. Поки іменинника засипають подарунками, квітами та віртуальними обіймами, ділимося фактами з життя експерт «Супер Топ-моделі по-українськи» Сергія Нікітюка.

02.11.2020
об 15:10

Новини

Учасниці «Супер Топ модель по-українськи» приміряли на себе сукню-неваляшку

Дівчата з реаліті «Супер Топ модель по- українські знялися в соціальному ролику. На себе вони «приміряли" образ планети, яка бореться з наслідками проблем, створених людьми.

30.10.2020
об 18:27

Інтерв'ю

5 запитань до переможниці проєкту «Супер Топ-модель по-українськи» Тані Брик

У понеділок, 21 грудня, на «Новому каналі» відбувся грандфінал проєкту «Супер Топ-модель по-українськи». Ведуча Алла Костромічова оголосила, що переможницею суперсезону стає Таня Брик. Дівчина отримала 300 тисяч гривень і зйомку на обкладинку глянсового журналу. З моменту зйомок фіналу шоу пройшло два місяці, як змінилося життя Тані після закінчення проєкту вона розповіла відповівши на 5 запитань.

23.12.2020
об 11:14

Новини

Відомо ім’я переможниці шоу «Супер Топ-модель по-українськи»

Близько 30 випробувань, десятки яскравих образів, робота з дев'ятьма запрошеними зірковими експертами, зйомка у трьох областях України – таким був шлях учасниць «Супер Топ-моделі по-українськи» до фіналу модельного реаліті «Нового каналу». Останні випробування перед оголошенням переможниці проходили Саша Літвін, Даша Майстренко і Таня Брик.

22.12.2020
об 12:15