Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Ексклюзивний вебінар від однієї із найвпливовіших сейлз-агенцій

21.09.2020
об 11:05

24 вересня о 19:00 на DOCU/PRO talk відбудеться онлайн-розмова з менеджеркою з фестивальної дистриб'юції Autlook Filmsales (Австрія) Стефані Фукс. Зазначимо, що фільми, які представляє Autlook, постійно беруть участь у конкурсних програмах провідних міжнародних фестивалів. У каталозі компанії представлені такі режисери, як Ніколаус Гейрхалтер (Earth), Крісті Гарленд (What Whaala Wants), Талал Деркі (Of Fathers and Sons). Autlook також представляє фільм Лізи Манделуп «Підборіддя», який можна подивитися тут.

Autlook Filmsales є однією з найвпливовіших сейлз-аґенцій на ринку документального кіно. Компанія існує з 2006 року та має офіси у Відні та Лос-Анджелесі. Autlook займається як фестивальною дистриб'юцією, так і продажами на ТБ, VOD, а також кінотеатральним прокатом. Отже, у прямому ефірі Стефані Фукс розповість про особливості побудови успішних фестивальних стратегій для документальних фільмів. Зокрема, як обирати сейлз-агента та як адаптувати стратегію дистриб'юції фільму до нових обставин, що приніс із собою COVID-19.

Стефані докладно розповість про всі етапи життя фільму після того, як його виробництво закінчено, та відповість на питання аудиторії.

Організатори до прямого ефіру запрошують долучитися продюсерів/-ок, режисерів/-ок, дистриб'юторів/-ок та всіх, кому цікаво дізнатися більше про секрети успіху документальних фільмів. У всіх, хто попередньо зареєструється на вебінар з'явиться можливість поставити свої запитання Стефані онлайн.

Після реєстрації ви отримаєте повідомлення на емейл із деталями доступу. Кількість місць обмежена, тож не зволікайте.

Розмова вестиметься англійською мовою. Послухати про що йтиме мова зможуть усі охочі, однак зверніть увагу, що незареєстровані учасники можуть тільки дивитися трансляцію мовою оригіналу на YOU TUBE Docudays UA. З синхронним перекладом на українську прямий ефір йтиме на DOCUSPACE та фестивальному Facebook.

 

Джерело: Docudays UA

Читайте також:

Інтерв'ю

Docudays UA 2020 представить 70 документальних стрічок та запросить на суп у компанії режисерів

Сімнадцятий міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA цього року відбудеться он-лайн. З 24 квітня по 3 травня всі охочі зможуть дивитися та обговорювати нове кіно в мережі, а більшість стрічок будуть доступні на платформі DOCU/SPACE до 10 травня. Про особливості формату та зміст фестивалю VGLcinema дізнався з перших вуст, від організаторок та керівниць Docudays UA Вікторії Лещенко, Дар’ї Бассель, Ксенії Шиманської та Світлани Смаль.

17.04.2020
об 19:26

Новини

Міжнародний фестиваль Docudays UA відкрив прийом заявок

Щороку на заході презентують українські документальні фільми та кінопроєкти від авторів, продакш-компаній, студій, дистриб’юторів неігрового кіно, студій та кінофестивалів. Вперше в цьому році вирішено створити електронний онлайн-каталог проєктів.

13.07.2020
об 11:02

Новини

Мандрівний міжнародний фестиваль Docudays UA оголосив програму

У вересні в Україні проходитиме 17 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Стрічки про права людини побачать мешканці понад 200 міст у 21-й області країни. Триватиме захід до кінця грудня. Тема фестивалю «Тін Спіріт».

01.09.2020
об 13:01