Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

DzygaMDB перемогла у конкурсі на розробку бази кіноіндустрій

28.09.2020
об 18:56

Онлайн-платформа DzygaMDB стала переможцем конкурсу на розробку бази кіноіндустрії від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ).

Ця програма  підтримує стартапи й малі та середні підприємства.  Головна мета - підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому та міжнародному ринках, а також  допомога в створенні прозорого бізнес-клімату. DzygaMDB – це  онлайн-база даних українського аудіовізуального сектору, професіоналів та проєктів. На сьогодні вона містить дані про понад 3000 професіоналів ринку, понад 130 компаній та дані про більш ніж 3000 проєктів.

«Українські виробники аудіовізуального контенту мають значний потенціал і вже досягають значних успіхів у створенні високоякісного контенту для глобального ринку, який постійно зростає. Програма КЕУ системно підтримує створення необхідних умов для посилення міжнародної конкурентоспроможності індустрії зі створення аудіовізуального контенту України. Серед іншого, це включає надання інформації про українські кінолокації та високоякісні команди фахівців для створення повнометражних фільмів, серіалів, відеокліпів, анімації, та послуг постпродакшену. Ми раді початку співпраці з платформою DzygaMDB для наповнення та консолідації бази даних фахівців кіноіндустрії, їхньої популяризації на міжнародних платформах та посиленню іміджу України як привабливої креативної дестинації», -  підкреслює КАРЕН ІСААКЯН, керівник напрямку з підтримки конкурентоспроможності секторів Програми КЕУ.

Таким чином, завдяки підтримці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» відбудеться:

 

  • Консолідація інформації про кінопрофесіоналів із різних баз даних

 

  • Інтеграція та навчання фахівців кіноіндустрії щодо присутності та просування на міжнародних професійних онлайн платформах кіногалузі

 

  • Чат між користувачами платформи для ефективної співпраці та координації робочих процесів

 

  • Календар зайнятості кінопрофесіоналів, за допомогою якого можна запропонувати співпрацю необхідному фахівцю

 

  • Інформація щодо юридичних аспектів знімального процесу в Україні - консолідована збірка законопроєктів та положень, котрі полегшать організацію зйомок

 

  • Створення розділу “Кінокомісія в Україні” з даними про наявність кінокомісії у різних регіонах країни та детальною інформацію про їхні можливості

 

Анна Мачух

 

 

«Для нас важлива підтримка міжнародних організацій - це прямий доказ того, наскільки важливо те, що ми робимо. Ми працюємо в межах галузі та звичайного глядача, що любить українське кіно. Хочемо, щоб Україна зайняла гідне місце на світовій кінематографічній арені, тому всіма способами сприяємо цьому», -  зізнається АННА  МАЧУХ, співзасновниця платформи DzygaMDB.

 

Джерело: Українська кіноакадемія

Читайте також:

Інтерв'ю

«Був запит, і ми на нього відгукнулися»: Анна Мачух про нову онлайн-платформу DzygaMDB

В Україні запустили новий онлайн-ресурс DzygaMDB – для тих, хто працює в індустрії та цікавиться кіно. Користувачі, які зареєстровані у версії PRO, зможуть знайти на платформі інформацію не тільки про фільми, а про весь аудіовізуальний сектор України. З новим ресурсом звичайні користувачі зможуть швидко та зручно отримати інформацію про контент, який їх цікавить, а кінематографісти з легкістю знайдуть нові проєкти, фахівців для своїх проєктів тощо. Співзасновниця DzygaMDB виконавчий директор Української кіноакадемії Анна Мачух поділилася подробицями про кіноресурс та розповіла, як він трансформується в майбутньому.

20.12.2019
об 19:51

У DzygaMDB є пропозиція для кінопрофесіоналів: версія PRO
Новини

У DzygaMDB є пропозиція для кінопрофесіоналів: версія PRO

DzygaMDB – найбільша база даних про аудіовізуальний сектор України – продовжує розвиватися і вдосконалюватися. 8 липня вона запускає платну версію з широкими можливостями і преференціями.

08.07.2020
об 18:12