Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Джої, з Днем народження: ТОП-5 рис героя Метта Леблана із серіалу «Друзі»

25.07.2020
об 10:08

25 липня свій день народження святкує американський актор Метт Леблан, який став найбільш відомим, виконавши зіркову роль Джої Тріббіані у серіалі «Друзі». Актор досі асоціюється саме з цим персонажем, якого грав протягом 1993-2004 років (десять сезонів), а пізніше виконав ще у двох сезонах серіалу «Джої».

 

З шести друзів – Рейчел, Моніки, Росса, Джої, Чендлера та Фібі – окремий серіал зняли тільки про Джої Тріббіані. Саме цього персонажа полюбили глядачі, особливо дівчата.

Джозеф –  це повне ім'я персонажа, але друзі та рідні звуть його Джої. Він актор-початківець, який мріє стати зіркою кіно, але зіштовхується з проблемами, як професійного, так і особистого характеру. Джої, як і Метт Леблан, із родини італійських іммігрантів.

Цей персонаж не надто освічений. Якщо проводити паралелі, то актор і його герой мають спільні риси. Леблан не завершив навчання у коледжі при технологічному інституті Вентворт у Бостоні. Наприкінці 1980 року замість навчання Метт почав зніматися у рекламі компаній для Heinz, Levi's, 7Up та Coca-Cola. 1988 року він вперше отримав роль у драмі «ТВ 101», яка протрималась лише один сезон. Це не завадило актору розкрити свій талант та стати зіркою серіалу й найулюбленішим персонажем глядачів з усього світу. Джої ж завжди отримує дивні ролі: Піноккіо в дитячому фільмі, Зігмунд Фрейд в мюзиклі, ба, навіть, йому потрібно дублювати одну з частин тіла самого Аль Пачіно, утім, цю «роль» він провалив.

 

 

Джої кумедний, щирий, підкуповує своєю добротою і наївністю, а також обожнює дівчат і не уявляє своє життя без їжі. Деякі його фрази цитують і сьогодні. VGL cinema на честь дня народження актора нагадає найвідоміші фрази та звички Джої Тріббіані.

 

 

1. How you doin?/Як життя?

Цю фразу персонаж часто використовував при знайомстві з дівчатами. Питання жартома повторюють при зустрічі, не забуваючи про відповідний вираз обличчя.

 

 

2. Why God  why/Господи, чому, за що? Ми ж домовлялись! Хай інші старіють, а не я!

Усі свої дні народження він не забував про розмови з Богом.

 

 

3. «Джої ніколи не ділиться їжею!»

Усі дівчата та друзі Джої знають, що його страву їсти не можна.

 

 

4. I Like Pizza

- Ми замовили піцу, як ти любиш. – Дві піци?

Джої полюбляє перехопити щось смачненьке і багато часу його можна побачити на кухні у сусідки Моніки.

 

 

5. I want gils on bread

– Що би ти обрав: секс чи їжу? – Секс. Ні. Їжа…і те й інше. Я хочу бутерброди з дівчатами!

Для Персонажа Метта Їжа – найвищий ступінь задоволення і йому складно обрати між сексом з дівчатами та їжею. Крім того, обидва поняття в його розумінні є ерогенною зоною, яка приносить найбільше задоволення. Чому він повинен ділитися ним?