Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дженсен та Денніл Еклс створять приквел до серіалу «Надприродне»

27.06.2021
об 14:27

«Надприродне» один із найважливіших серіалів в історії американської телекомпанії CW, тому новини про створення його приквела не стали неочікуваними. Нова історія під назвою «Вінчестери» розповість глядачам про батьків Діна та Сема Вінчестера, які протягом довгих 15 сезонів боролись із демонами, привидами, монстрами та іншими надприродними істотами.

 

Цей проект зараз знаходиться лише на стадії розробки завдяки актору Дженсену Еклсу, який зіграв Діна та планує повторити свою роль і в приквелі, який стане оповідачем у новому шоу. Що ж стосується його дружини Денніл Еклс, то вона з’явиться у серіалі у якості запрошеної зірки. До того ж, подружжя візьметься продюсувати новий проєкт за допомогою власної компанії Chaos Machine Productions, яку цей дует запустив минулої осені спільною угодою з Warner Bros. Television.

 

 

Однак екранний брат Екса Джаред Падалекі з усією відповідальністю заявив на своїй сторінці у Twitter, що буде радий лише подивитись на результати роботи свого колеги, але повертатись до своєї ролі він не збирається.

 

Роббі Томпсон уже створив сценарій для майбутнього серіалу «Вінчестери», який раніше був співавтором і продюсером «Надприродне».

 

До Сема і Діна були Джон і Мері. Розказаний з точки зору оповідача Діна, «Вінчестери» стануть епічною і водночас неймовірною історією кохання про те, як Джон зустрів Мері, і як вони вирішили не тільки врятувати своє кохання, але і весь світ.

 

 

Джона та Мері у шоу «Надприродне» зіграли Джеффрі Дін Морган та Саманта Сміт. Мері вбив демон, коли Сем був ще дитиною. Розслідуючи її смерть, Джон стає мисливцем, а потім передає свої знання та вміння синам. Він з’явився у першому сезоні та помер на початку 2-го сезону.
 

Дженсен та Денніл Еклс представлені компаніями Gersh, Management 360 та Ziffren Brittenham. Роббі Томпсона представляють Artists First та Марк Ветцштайн.

 

Джерело: Deadline

 

Читайте також:

Надприродна фантастика в новому шедеврі від творців «Гаррі Поттера» та «Пригод Паддінгтона»
Новини

Надприродна фантастика в новому шедеврі від творців «Гаррі Поттера» та «Пригод Паддінгтона»

«Таємничий сад» – це новий фільм, який з нетерпінням чекають прихильники творчості англійської та американської письменниці Френсіс Годґсон Бернет. Написаний ще на початку минулого століття, цей неймовірно захоплюючий дитячий роман став самою популярною книжкою письменниці і світовим бестселером. Вперше його було опубліковано у вигляді книжки аж у 1911 році! А окремі частини побачили світ ще раніше – протягом 1910 року.

03.06.2020
об 10:53

Новини

Названа дата прем'єри другого сезону фантастичного серіалу «Пацани»

На офіційному каналі в соціальній мережі Twitter компанія Amazon Prime оголосила, що другий сезон популярного фантастичного серіалу «Пацани» стартує 4 вересня 2020 року.

01.07.2020
об 16:14

Новини

Селена Гомес з’явиться у серіалі для Hulu «Тільки вбивства в будівлі» разом із легендарними коміками Стівом Мартіном та Мартіном Шортом

Стів Мартін і Мартін Шорт творили комедійну магію разом десятки років, починаючи від стрічки «Три аміго» і закінчуючи фільмом «Батько нареченої» та їх спеціальним проєктом «Стів Мартін і Мартін Шорт: Вечір, який ви забудете до кінця свого життя». Зараз давні приятелі щось нове для себе «Тільки вбивства в будівлі», комедійно-містерійний міні-серіал, що вийде на Hulu цього літа. Це перший спільний проєкт дуету за останні роки, а Селена Гомес чудово доповнює легендарний дует.

26.06.2021
об 16:27

Новини

Marvel представив новий трейлер «Шан-Чі та Легенда Десяти Кілець»

«Шан-Чі та Легенда Десяти Кілець» повернувся з новим трейлером, що не лише розкрив трохи передісторію героя, але й показав чимало захоплюючих бойових сцен.

27.06.2021
об 12:03