Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Джеймс Менголд буде режисером "Індіани Джонса 5"

27.05.2020
об 13:59
Джеймс Менголд  буде режисером "Індіани Джонса 5"

Продюсер серії фільмів про пригоди знаменитого археолога Індіани Джонса Френк Маршалл підтвердив виданню Comic Book інформацію про те, що режисером "Індіани Джонса 5" таки буде режисер Джеймс Менголд.

"Він блискучий ржіссер. До тому вже вони дружать з Харрісоном Фордом, так що все шматочки мозаїки склалися дуже вдало в потрібний час", – прокоментував він.

Стівен Спілберг залишиться продюсером картини.

"Тому у нас буде найкраща команда з усіх можливих", – додав Маршалл. Що стосується можливого знімальний графік, то продюсер уточнив, що всі роботи будуть розпочаті тільки тоді, коли будуть забезпечені максимально безпечні умови праці.

"Очевидно, що головне – це безпека всіх акторів, знімальної групи і всіх нас. Ми стежимо за рекомендаціями експертів в області охорони здоров'я, студій і різних галузей промисловості, і ми намагаємося враховувати всі, щоб рухатися вперед і бути в безпеці. Це явно сповільнить процес , тому ми намагаємося пристосуватися ", – сказав продюсер.

Нагадаємо, що в активі Менголда екранізація коміксів Marvel "Логан", яка була випущена в 2017 році. Вона отримала високі оцінки критиків і виявилася вельми успішна в прокаті – "Логан" зібрав більше 600 мільйонів доларів при бюджеті в 97 мільйонів.

Джерело і фото: ComicBook.com

Читайте також:

«Аватар 2» виходить із карантину
Новини

«Аватар 2» виходить із карантину

Джеймс Кемерон зі знімальною групою вже готові повернутися до роботи на знімальних майданчиках у Новій Зеландії і стати першим великобюджетним проєктом, що відновить знімальний процес після карантину. Про це повідомив у інстаграм продюсер Джон Ландау.

24.05.2020
об 13:06

«Гарний поганий і нежить» з Джейсоном Момоа і Пітером Дінклейджем
Новини

«Гарний поганий і нежить» з Джейсоном Момоа і Пітером Дінклейджем

Пітер Дінклейдж і Джейсон Момоа – зірки «Гри престолів», виконають головні ролі і продюсуватимуть новий пригодницький екшн « поганий і нежить» (Good Bad & Undead). Режисер стрічки Макс Барбаков. Сценарій написали Марк Свіфт і Деміен Шеннон.

25.05.2020
об 14:25

Український «Нюхач» заговорить індійською
Новини

Український «Нюхач» заговорить індійською

Один із найпопулярніших українських серіалів «Нюхач» буде адаптований для індійського глядача. Знімати його планує великий кінопродакшен Індії AK Entertainments.

25.05.2020
об 18:57

"Володар драконів" – скоро у кіно!
Новини

"Володар драконів" – скоро у кіно!

Дружба, гумор, неймовірні пригоди, які зустрінуть наших героїв в урбаністичному світі, чекають на вас у 2D та 3D.

26.05.2020
об 13:26