Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Джеймс Кемерон пригрозив звільнити сценаристів продовження «Аватару» через надмірну концентрацію уваги на нових сюжетних лініях

04.04.2021
об 12:09

Довгоочікуване продовження надзвичайно успішного фільму Джеймса Кемерона «Аватар» зовсім скоро з’явиться у кінотеатрах. Прем’єра запланована на 16 грудня 2022 року. Отримавши понад 2,8 млрд доларів у світовому прокаті, «Аватар» увійшов в історію, як фільмом з найвищим показником касових зборів за всю історію кіно. Кемерон заявиляв, що фінансовий успіх першого фільму не був випадковістю, оскільки у нього була спрощена історія, яка надихала людей у ​​всіх культурах. «Аватар» був фільмом номер один практично в усіх країнах. Тому розуміння того, чому він був таким успішним, було для режисера важливішим для створення продовження історії, ніж вигадування нових сюжетних ліній.

 

 

Коли він починав писати продовження, то знав, що тоді основних ліній буде три, і врешті-решт ця кількість збільшилась до чотирьох. Тому коли він зібрав групу сценаристів, то попередив, що не хоче додавати ще якість інші історії до них, щоб не витрачати дарма час. Проте автори не завжди його слухались і постійно намагались запропонувати створення інших ліній. Тому зрештою йому довелося пригрозити звільненням усіх за те, що вони його не чули. Також він додав, що їм необхідно розуміти, який буде зв’язок між усіма історіями і захистити його.

 

 

Для Кемерона розуміння та збереження того, що зробило оригінальний «Аватар» сенсацією та рекорсменом, було надзвичайно важливим під час роботи над продовженям. Разом зі своєю командою письменників Кемерон переглянув перший фільм і склав трирівневу структуру, щоб пояснити безпрецедентний успіх оригіналу. Перший рівень був «поверхневим сюжетом, який є лише сюжетом», а другий рівень був тематичним – «спіритизм та теми капіталізму, імперіалізму, колоніалізму, зловживань правами людини та розладу природи». Однак саме третій рівень виявився найбільш важливим. Був також вищий рівень, і всі були в цьому одностайні. Проте був ще й досить мрійливий рівень, який ви неможливо описати його одним реченням. Як говорить режисер, у ньому не було ніяких «-ізмів», він просто був мрійливим відчуттям туги, перебування в тому просторі, існування в безпечному місці, де кожен хотів би бути. Це були відчуття на більш глибокому рівні. Це і було духовністю першого фільму.

 

 

Коли Кемерон нарешті дозволив своїм письменникам почати вигадувати нові сюжетні лінії, саме третій рівень став путівником команди. Як пояснив режисер, вони створили та відкинули багато сюжетних ліній для другого та третього фільму, тому що вони не повели б глядача до цього мрійливого стану з широко розкритими очима.

 

Джерело: IndieWire

Читайте також:

Новини

Сігурні Вівер розповіла на що пішла заради зйомок у фільмі «Аватар 2»

Сігурні Вівер знялась у фотосесії для відомого американського журналу та розповіла, що їй довелося витримати та через що пройти заради ролі у другій частині «Аватару». Проте читачам чи не найбільше запам’яталися вражаючі фото акторки.

23.10.2020
об 15:10

Новини

З'явилися нові фото зі зйомок стрічки «Аватар 2»

Творці стрічки «Аватар 2» продовжують інтригувати публіку та публікують в мережі кадри зі зйомок. Фотографії не розкривають сюжету стрічки, але показують, як проходило фільмування та що довелось робити акторам заради ролі у картині.

27.10.2020
об 14:15

Новини

«Аватар» випередив «Месників: Завершення» у списку найкасовіших фільмів у світі

Епічний блокбастер Джеймса Кемерона 2009 року знову зайняв перше місце серед найбільш касових фільмів у світі, перегнавши супергеройське творіння братів Руссо «Месники: Завершення» від Marvel Studios у 2019 році, звичайно ж якщо не враховувати інфляції.

14.03.2021
об 16:39

Новини

Зйомки сиквелів «Аватара» тривають

Вчора продюсер Джеймс Кемерон у своїй публікації в Інстаграм показав дві фотографії та розповів про епізоди, які наразі знімають для наступних «Аватарів».

16.12.2020
об 17:07