Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Джаред Лето знову стане Джокером

22.10.2020
об 18:56

Джаред Лето зіграє Джокера, але на цей раз у фільмі «Ліга справедливості». У початковому варіанті сценарію цього героя не було. Наразі актор знімається у додаткових сценах. Стрічку монтуватиме режисер Зак Снайдер.

В наступному році на платформі НВО Мах вийде режисерська версія стрічки «Ліга справедливості» . Нагадаємо, у 2017 році режисер стрічки Зак Снайдер не зміг бути присутнім під час монтажу картини за сімейними обставинами – його дочка покінчила життя самогубством. Тож «збором» фільму займався Джос Відон. Однак фанати коміксів та критики прохолодно зустріли фільм і просили режисера випустити свою версію. Нарешті Зак Снайдер погодився і вже приступив до монтажу та фільмування додаткових сцен для стрічки.

Так стало відомо, що у новій версії «Ліги справедливості» з’являться персонажі, яких не було у початковому сценарії. Наприклад, Джокера, якого гратиме Джаред Лето. У додаткових сценах для режисерської версії фільму також знімаються Бен Аффлек, Рей Фішер, Галь Гадот та Ембер Херд. Окрім додаткових кадрів деякі персонажі запишуть нові репліки своїм героями на ті сцени, що вже відзняті.

 

Джерело: The Hollywood Reporter

Читайте також:

Новини

Мережа кінотеатрів Cinemark випускає боргові облігації на суму в $250 млн

Мережа кінотеатрів Cinemark починає випускати облігації на суму $250 млн. В компанії заявляють, що боргові цінні папери використовуватимуться у «загальнокорпоративних цілях», які включають підвищення ліквідності в період, коли кінотеатри закриті.

15.04.2020
об 17:40

Новини

З’явився український трейлер стрічки «Дюна»

Першу частину Всесвіту «Дюни» продемонструють наприкінці року.

10.09.2020
об 14:34

Новини

«Диво-жінка» може вийти в грудні

Warner Brothers планує «перемішати» дати прем’єр своїх проєктів. За інсайдерськими даними, студія може відтермінувати дати виходу «Чорної вдови» та «Дюни», «відправивши» замість них у кінотеатри інші стрічки.

10.09.2020
об 17:19

Новини

Спецефекти «Бетмена» знімають у режимі реального часу

Візуальні ефекти у новому фільмі створюють прямо на знімальному майданчику. Нині в Англії вже побудовані необхідні декорації.

20.10.2020
об 18:15