Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Джаред Лето розповів про еволюцію свого персонажа від «Загону самогубців» до «Ліги справедливості»

21.03.2021
об 15:28

Під час виступу у «Пізньому шоу зі Стівеном Кольбером» Джаред Лето розповів про повернення до образу Джокера у режисерській версії супергеройського фільму Зака Снайдера «Ліга справедливості».

Актор висловив свою вдячність за участь у зйомках стрічки і назвав «версію Снайдера» «епохальною». Фільм ознаменує перше повернення Лето як Джокера після втілення класичного лиходія DC у «Загоні самогубців» 2016 року. Колбер згадав, що поява Лето в «Лізі Справедливості» може ознаменувати «спокуту» перед образом і його фанатами, щоб «розширити і поглибити характер» Джокера. Проте актор повторив, що був вражений, коли Снайдер попросив його знову стати знаковим лиходієм. Він був радий стати частиною мрії режисера, оскільки роль Джокера просто неймовірна.

На шоу Лето з’явився у сорочці з написом «Ми живемо у суспільстві» («We Live in a Society»). Актор сказав, що прибуток від продажів таких сорочок піде в Американський фонд запобігання самогубствам, що має відсилку до сцени із трейлеру режисерської версії «Ліги справедливості». Гра Лето у цьому уривку залишила багатьох шанувальників у захваті, а відео вже встигло стати вірусним у мережі.

 


Зак Снайдер у свою чергу в одному із інтерв’ю розповів, що написав сцену Джокера для Лето під час карантину, поки сидів у себе вдома. Саме цей епізод базується на купу ідей, які були у режисера протягом багатьох років. Він залишав безліч підказок в інших фільмах, тому вирішив їх об’єднати саме у цьому моменті з Джокером.

 

Джаред Лето в образі Джокера у «Загоні самогубців»


Для подальшого порівняння образу Джокера Лето поділився з Колбером фотографіями зі зйомок, які позують актора з зеленим волоссям і шкірою, покритою татуюваннями, у «Загоні самогубців» та на противагу Лето у більш темному і страшному образі лиходія у «Лізі справедливості». Актор також підмітив різницю у підходах різних режисерів до одного образу, що допомогло розкрити його із різних сторін.

 

Джаред Лето в образі Джокера у режисерській версії «Ліги справедливості» Зака Снайдера


Бен Аффлек, який повторив свою роль Бетмена в «Лізі Справедливості», і Лето в кінцевому підсумку знімали свої сцени окремо через проблеми з плануванням, причому зйомки сцени тривали протягом трьох днів наприкінці минулого року.

Джерело: The Hollywood Reporter

Читайте також:

Новини

Актуальне повернення: Джокер – суперзлодій чи уособлення байдужості людей

З 12 листопада історія про народження суперзлодія всесвіту DC знову на великих екранах України. Прем'єра стрічки відбулася понад рік тому. Проте здається, що із цього моменту минуло значно більше часу, можливо, тому, що останній рік був надзвичайно важким та насиченим подіями, ніби ми всі прожили ще одне життя.

12.11.2020
об 14:08

Новини

Джаред Лето знову стане Джокером

Джаред Лето зіграє Джокера, але на цей раз у фільмі «Ліга справедливості». У початковому варіанті сценарію цього героя не було. Наразі актор знімається у додаткових сценах. Стрічку монтуватиме режисер Зак Снайдер.

22.10.2020
об 18:56

Новини

Скоро в кіно: Прем’єра українського фільму «Поїзд: Київ – Війна» та повернення Джокера

Оскільки декілька наступних тижнів Україна житиме в режимі карантину вихідного дня, планувати похід у кіно варто по завершенню робочих справ або під час обідньої перерви. Можна й два рази на день – в обід, щоб підняти настрій переглянути комедію, а ввечері, аби дізнатися щось цікаве сходити на документальну стрічку чи полоскотати нервову систему одним із фільмів жахів. Ми зібрали новинки цього тижня в одну публікацію і ось, що в нас вийшло.

11.11.2020
об 16:12

Новини

Медіакомпанія Metro-Goldwyn-Mayer посприяла творчому об’єднанню Джареда Лето та Даррена Аронофскі

Через двадцять років після того, як Джаред Лето та Даррен Аронофскі допомогли розпочати кінокар’єру один одному зі стрічки «Реквієм за мрією», вони знову знайшли проєкт для співпраці. Джерела повідомляють, що робота розпочалась, коли стало відомо, що Лето має зіграти головну роль в стрічці «За течією», а Аронофські стане її режисером. Джейсон Блюм продюсуватиме фільм через свою компанію Blumhouse Proudctions разом із Лето і Еммі Ладбрук – за допомогою продюсерської компанії актора Paradox, а Карла Хакен – через Paper Pictures.

03.02.2021
об 13:19