Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Джамала зіграла у новій стрічці від Netflix

27.06.2020
об 12:42

Днями на платформі Netflix відбулась прем’єра стрічки «Євробачення. Історія вогняної саги», головні ролі в якій виконали Рейчел МакАдамс та Віл Ферелл. Епізодичну роль-камео у фільмі зіграла Джамала. Картину вже можна переглянути на стрімінговому сервісі.

Влітку минулого року Джамалу запросили долучитись до роботи над фільмом. Зйомки за її участі проходили у замку Нєбуорт-хаус, в англійському графстві Хартфоршир.

«На зйомках мене вразило все, починаючи від бережливого ставлення до зелених зон біля локацій до кількості задіяних в продакшині людей. Вперше потрапивши до старовинного замку, де знімали мою сцену, мені здалося, що я потрапила до казки. Все виглядало приголомшливо. І актори, і масовка були настільки гарні, що неможливо було відвести очей. Пізніше я познайомилась з Віллом Фереллом, Рейчел МакАдамс і красенем Деном Стівенсоном. Уявіть собі, заходжу до гримерної і перше, що чую: «When strangers are coming» – це Ден почав співати «1944», - розповіла Джамала.

Зйомки сцени за участю артистки відбувалися в знаменитому замку Небуорте-хаус XV століття в англійському графстві Хартфордшир. Його інтер’єри вже багато разів з’являлися на екрані. Зокрема тут знімали епізоди таких картин, як “Гаррі Поттер і Кубок Вогню” й “Король каже!”.

Джерело: Facebook Джамали

Читайте також:

«Оскар-2021» відкладається
Новини

«Оскар-2021» відкладається

Американська кіноакадемія прийняла рішення про перенесення початку церемонії вручення премії «Оскар-2021» на квітень наступного року.

16.06.2020
об 10:01

Новини

Netflix показав сестру Шерлока Холмса

Стрімінговий сервіс Netflix представив перші кадри з фільму під назвою «Енола Холмс», сюжет якого побудований навколо сестри знаменитого англійського детектива, придуманого письменником Артуром Конан Дойлем.

26.06.2020
об 14:23