Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дж. Дж. Абрамс спродюсує перезавантаження «Супермена»

28.02.2021
об 14:23

Та-Нехісі Коатес напише сценарій нового фільму про Супермена для Warner Bros і DC, яку Дж. Дж. Абрамс продюсуватиме під власним лейблом Bad Robot Productions. Ганна Мінгелла виступить продюсером проекту. Поки що немає жодної інформації щодо сюжету, так само невідомо чи повернеться Генрі Кавілл до ролі Супермена.

 

Генрі Кавілл у ролі Супермена

 

Коатес став відомий у США завдяки спільній роботі з режисером Раяном Куглером над фільмом «Неправильна відповідь» про вчителя математики в Атланті, наколо якого розгортається скандал, коли він з метою отримати фінансування для своєї школи, змінив результати тестів своїх учнів. У зйомках також взяв участь легендарний американський баскетболіст Майкл Джордан.

Та-Нехісі Коатес – американський автор і журналіст

Як національний кореспондент літературного журналу «The Atlantic», Коатес висвітлював культурні, соціальні та політичні теми, зокрема проблеми афроамериканців. Його стаття 2014 року під назвою «Справа про репарації» розпочала великі дискусії по всій країні на цю тему. Він отримав нагороду за «Найкращу роботу у журналістиці за все десятиліття» від Інституту журналістики університету Картера Нью-Йоркського університету. Серед його науково-популярних книг – «Прекрасна боротьба», «Між світом і мною» та «Ми були вісім років у владі: американська трагедія». «Між світом і мною» виграла Національну книжкову премію в галузі наукової літератури 2015 року. Також варто відзначити, що Коатес написав серію коміксів «Чорна пантера» та «Капітан Америка» для Marvel Comics. Також він отримав спеціальну подяку за «Месники: Війна нескінченності», «Месники: Завершення» та «Чорна пантера».

Комікс «Темна Ліга Справедливості»

Дж. Дж. Абрамс мав велику угоду з WarnerMedia на півмільярда, яка закінчила свою дію у вересні 2019 року. Як повідомлялось у січні 2020 року, кінокомпанія Абрамса Bad Robot та WarnerMedia розробляють власний кіновсесвіт «Темної Ліги Справедливості» для кіно та телебачення. «Темна Ліга Справедливості» вперше з’явилася у вересневому випуску коміксів із такими супергероями як Джон Костянтин, Мадам Ксанаду, Дедмен, Тінь, Затанна та Болотяна істота. Враховуючи свої повноваження, вони, як правило, вирішували ситуації, що виходять за рамки традиційної Ліги справедливості, яка включає Чудо-Жінку, Бетмена, Супермена, Аквамена та Флеша.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Генрі Кавіллу запропонували знову зіграти Супермена
Новини

Генрі Кавіллу запропонували знову зіграти Супермена

Британський актор Генрі Кавілл отримав пропозицію знову виконати роль Супермена в одному з перспективних фільмів за мотивами коміксів DC. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє видання Variety. Щоправда, назва проєкту не оголошується.

30.05.2020
об 13:15

Новини

Супермен Генрі Кевілл спростував чутки про себе

Генрі Кевілл спростував чутки щодо своєї участі в найближчих екранізаціях кінокоміксів всесвіту DC.

03.07.2020
об 15:16

Новини

Творці серіалу «Супермен та Лоїс» розказали про новий костюм для Людини зі сталі

Телекомпанія CW представила один із найвизначніших супер-костюмів в історії коміксів.

13.12.2020
об 14:05

Новини

Подорожуймо у майбутнє з Брюсом Віллісом у бойовику «Зоряний рубіж»

22 квітня в український прокат вийде фільм «Зоряний рубіж». У новому фантастичному екшні режисера Едварда Дрейка розповідається, які катастрофічні наслідки може спричинити перший контакт землян з іншопланетянами.

27.02.2021
об 16:17