Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Дуже поганий татусь»: новорічна комедія незабаром в українському кінопрокаті

02.12.2021
об 13:42

Кожного року Емма святкує Різдво з батьком. Але цього року у Джека (Дермот Марлуні) є святковий сюрприз для доньки - його нова сексуальна дівчина набагато молодша за татуся… До того ж татусева пасія Бренді була заклятим ворогом Еммі у школі! Тож тепер Еммі терміново доведеться вигадати план, як зіпсувати ці стосунки. Адже під ялинкою має залишитись тільки одна!

З трейлеру фільму зррозуміло, що боротьба між суперницями буде запеклою! Режисером гарячої новорічної комедії є Прартана Монах.

У головній ролі сексуального «поганого татуся» - Дермот Малруні («Імітатор», «Зодіак», «Наречений напрокат», «Хтивий дідусь»). А також чарівні Хейлі Оррантія та Дженел Перріш.

Синг-саундтрек до цього фільму "The Same Way" авторства Хейлі Оррантія.

Прем'єра фільму в Україні відбудеться 23 грудня.

Джерело: svoekin

Читайте також:

Новини

Леонора Пащенко: «Ми в постійному пошуку цікавих історій»

Кінокомпанії в пошуку нових ідей, щоб задовольнити запити як телеканалів, так і стрімінгових платформ. Звернення до екранізації літературних творів – один із способів урізноманітнити контент. Шеф-редакторка компанії Star Media Леонора Пащенко брала участь у журі конкурсу Book Pitch – cпільного проєкту Книжкового арсеналу і ОМКФ. А нещодавно Star Media започаткувала власний спільний проєкт із видавництвами, спрямований на пошук історій для екранізацій. VGL cinema розпитали Леонору Пащенко про перспективи втілення творів на екрані, особливості роботи з літературою, де компанія шукає цікаві ідеї та як справляються із запитами українські сценаристи.

24.11.2021
об 12:38

Новини

Влад Ряшин приєднався до Європейського клубу продюсерів

Президент компанії Star Media Влад Ряшин став членом міжнародної організації кінематографістів – European Producers Club (Європейський клуб продюсерів). Клуб об’єднує 130 незалежних продюсерів фільмів та телесеріалів з усього європейського континенту.

25.11.2021
об 16:13

Новини

«Велика прогулянка» тизер нової української сімейної комедії

Велика Прогулянка починається, отже #шампуридогори! Уперше на великих екранах улюблені знаменитості в головних ролях — Олена Кравець та Юрій Ткач, а також несподівані камео — зірки українського футболу та виконавиця, чиї треки лунають чи не під час кожного українського застілля. Хто дивуватиме глядачів та що відбуватиметься з героями сімейної комедії?

29.11.2021
об 14:58