Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дублер «Джона Віка» розповів про роботу з Кіану Рівзом

09.06.2020
об 14:38

У чутках про те, яким чуттєвим, щедрим та турботливим є Кіану Рівз на знімальному майданчику й поза ним, немає жодного вимислу. Це підтвердив у інтерв’ю виданню Metfo каскадер Джеремі Фрай, якому пощастило співпрацювати з актором під час роботи над серією фільмів про Джона Віка.

«Він завжди готовий обдарувати, він безкорисливий і працює невтомно. Усе хороше, що ви про нього чули, – на 110 відсотків правда. Одного разу після зйомок він сказав мені: «Гей, як ти поставишся до того, щоб поїхати в Лагуна-Секу?». а коли Кіану Рівз запитує, чи не хочеш ти піти куди-небудь, ти не можеш відповісти по-іншому, крім «Так». Як виявилося, він орендував усю Лагуна-Секу, а це дуже відомий трек для перегонів у Каліфорнії, на два дні. Там було десь вісімдесят його друзів і знайомих. Були знаменитості, представники різних галузей промисловості, найрізноманітніших професій. Він поселив нас у місцевих готелях, годував сніданками, обідами й вечерями», – розповів каскадер. За словами Фрая, усі два дні він тестував різні види мотоциклів разом з актором, який небайдужий до цих транспортних засобів.

За словами Фрая, Рівз дуже критично ставиться до себе й завжди прагне досягти максимального результату під час зйомок сцен, насичених складними трюками. «Мені завжди цікаво працювати з акторами, які хочуть самі виконувати трюки, хоча знають, що є фахівці, які можуть зробити це за них», – сказав каскадер.

Джерело: Metro

Читайте також:

«Загін самогубців» отримає друге життя та продовження
Новини

«Загін самогубців» отримає друге життя та продовження

Команда Девіда Ейра пише, що студія Warner розглядає можливість випустити режисерську версію «Загону самогубців» на сервісі HBO Max.

03.06.2020
об 14:45

Незабаром розпочнуться зйомки трилеру про жіночу психлікарню
Новини

Незабаром розпочнуться зйомки трилеру про жіночу психлікарню

Контракт на головну роль в історичному трилері Арно де Пальєра «Бал божевільних» (Le Bal des Folles) підписано з Леа Сейду (відома за роботами у фільмах «Життя Адель» та «007 Спектр»). Новий проєкт має великий бюджет і був анонсований ще в березні, на початку епідемії коронавірусу в Європі. Зйомки мають розпочатися наприкінці цього року або на початку 2021-го.

07.06.2020
об 13:07