Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Дружини героїв» - дивіться нову суперкомедію з 8 жовтня

02.10.2020
об 14:37

8 жовтня в українських кінотеатрах відбудеться прем’єра комедії «Дружини героїв». В ній йдеться про жінок, які створили самодіяльний хор.

 

 

У основу комедійної драми «Дружини героїв» покладено реальні події. Британський серіал «Хор» містить окрему серію про дружин військовослужбовців, яка вийшла на екрани в листопаді 2011 року. Розпочатий двома жінками рух набув популярності, на даний момент у Великобританії діє 75 подібних хорових колективів. У вересні 2018 року було оголошено про початок робіт над повнометражним фільмом. Його презентація відбулася на міжнародному кінофестивалі у Торонто восени 2019 року.

Ці жінки опинились в однакових умовах, не маючи при цьому нічого спільного. Вони – дружини військових, які відправились до Афганістану. Аби не сходити з розуму від тривоги Кейт (Крістін Скотт Томас) та Ліза (Шерон Хорган) організовують самодіяльний хор із дружин та подруг військовослужбовців. Невдовзі про це дізнаються місцеві ЗМІ, і їхня ініціатива стає популярною. Колектив запросили співати на урочистостях з нагоди Дня збройних сил Великобританії, де буде присутньою сама королева.

 

  • Режисер: Пітер Каттанео
  • У ролях: Крістін Скотт Томас, Шерон Горґан, Емма Лаундес

 

 

 Джерело: SvoeKino

 

Читайте також:

Новини

Дивіться в кіно: Прем'єри першого вікенда осені

Прокат оговтується від весняних потрясінь. Глядачі з осторогою, але повертаються до кінотеатрів. VGL cinema промоніторив релізи першого вікенду осені й ми готові запропонувати добірку з 5 фільмів та однієї досить інтимної програми, що виходять в український кінопрокат 3 вересня. Ми вже бачили фільм Дарії Онищенко «Забуті» на 49-му КМКФ «Молодість» й рекомендуємо його до перегляду. Сьогодні збираємось завітати до кінозалу, щоб подивитися документальну стрічку «Де ти, Адаме?», якщо збираєтесь цими вихідними до кінотеатру, бажаємо приємного перегляду й радимо звернути увагу на прем'єри.

03.09.2020
об 14:29

Статті

Найочікуваніші прем'єри другої половини 2020 року

Досить важкий та стресовий для кіноманів, а головне – для кіноіндустрії 2020 рік ознаменувався скасуванням чи проведенням в онлайн-форматі кінофестивалів, відтермінуванням довгоочікуваних прем’єр і повним припиненням фільмування стрічок.

14.09.2020
об 18:52

Новини

Дати українських прем’єр «Чорної вдови» та «Смерть на Нілі» перенесли

Нещодавно стало відомо, що студія Disney переносить дати релізів в Америці. Вслід за цією новиною дати виходу стрічок «Смерть на Нилі» та «Чорна вдова» також змінилися, адже офіційний дистриб’ютор студії повідомив про відтермінування релізів на грудень та травень.

25.09.2020
об 11:39