Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Другий сезон «Відьмака» став серіалом всіх часів за кількістю переглядів на Netflix

13.01.2022
об 16:43

Другий сезон фантастичної епопеї, в якій змішані жанри жахів, бойовиків, романтики, драми і іноді комедії, приєднався до списку телешоу всіх часів, з найбільшою кількістю переглядів, набравши 462,5 мільйона годин перегляду.

Другий сезон із Генрі Кавіллом у головній ролі в ролі титулованого мисливця на монстрів, Фрейей Аллан, Аній Чалотрой та Джоуї Бейті тепер входить до десятки найкращих на Netflix разом із першим сезоном, який зібрав 541,010 млн годин глядачів за перші 28 днів на стримінговій платформі.

Обидва сезони «Відьмака» зосереджені на переплетенні доль трьох могутніх особистостей у величезному світі Континенту, де виживає та процвітає магія, а добро і зло нелегко відрізнити серед багатьох людей, ельфів та гномів. Другий сезон слідує за Геральтом з Рівії (Кавілл), який збожеволів через передбачувану смерть Єнніфер (Чалотра) у битві при Соддені і взяв на себе роль сурогатного батька принцеси Цирілли (Аллан). Він бере Цирі в будинок свого дитинства Каер Морхен, де Цирі знайомиться з іншими відьмаками та починає з ними тренуватися. Поки ельфи та люди зайняті боротьбою за перевагу за його стінами, Геральт намагається захистити Цирі від небезпек.

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

«Гра Тіней»: офіційний український трейлер

Тревіс Блок – спеціальний агент ФБР, який намагається примиритись зі своїм темним минулим. Одного дня він виявляє змову проти громадян США. Через своє розслідування Блок опиняється під прицілом директора ФБР, якого колись захищав. Що більше він дізнається, то на більшу небезпеку наражає себе та своїх близьких. Але справу потрібно завершити за всяку ціну.

10.01.2022
об 12:57

Новини

Режисер «Загону самогубців» та «Миротворця» зніме ще один серіал з коміксів DC

Режисер «Вартових галактики» та перезапуску «Загону самогубців» Джеймс Ганн продовжить співпрацю зі студіями DC та Warner.

13.01.2022
об 13:16