Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Другий офіційний трейлер фільму «Минулої ночі у Сохо»

11.09.2021
об 12:56

«Історія «Минулої ночі в Сохо» зародилася під час численних прогулянок вулицями Лондона.   Режисера Едґара Райта захоплювала не лише сучасність цього міста, але й епоха 60-х років. Це нав’язлива ідея, яка поєднала в собі музику, моду і, звісно ж, кіно. Частково на сюжет вплинула любов режисера до драми й трилерів того періоду, а також психологічні горори, що дозволяють занурити глядача в унікальну мандрівку.

РЕЖИСЕР ЕДҐАР РАЙТ ПРО ТРИЛЕР:

Томасін Маккензі та Аня Тейлор-Джой зіграли двох молодих жінок, які живуть в Лондоні в різні періоди часу та яких об’єднує одна жахлива подія.

Лондонський Сохо – не менш важливий персонаж історії. Це місце, яке я обожнюю і якого одночасно боюся. Місце, яке я протягом довгих років мріяв зробити важливим елементом власного кіно.

Фільм було створено для перегляду на великих екранах. Рушійною силою під час знімання стало прагнення зробити трилер повноцінним кінодосвідом. Закриття кінотеатрів в період пандемії лише посилило бажання дати  глядачам змогу насолодитися фільмом так, як я планував, коли все повернеться на свої місця.

Я неймовірно щасливий випустити цей трейлер і подарувати можливість зазирнути за куліси «Минулої ночі в Сохо». Вже не дочекаюся, коли в жовтні весь світ побачить фільм!»

ОПИС ФІЛЬМУ

Аня Тейлор-Джой у шокуючому трилері! Містична історія занурює у вишукану атмосферу Лондона 60-х років. Молода дівчина, яка пристрасно захоплюється модою і дизайном, потрапляє в омріяне місто. Згодом вона розуміє, що навколишня реальність перетворюється на моторошне дійство... Жахлива правда вирине назовні та покаже справжні обличчя людей довкола.

• Студія: Universal

• Оригінальна назва: LAST NIGHT IN SOHO

• Старт в Україні: 28.10.2021

• Жанр: трилер

• Режисер: ЕДҐАР РАЙТ («На драйві», «Кінець світу»).

• У ролях: Аня Тейлор-Джой («Спліт», «Емма», «Нові мутанти»), Метт Сміт (серіали «Доктор Хто», «Корона»), Томасін Маккензі («Кролик Джоджо»).

 

Читайте також:

Новини

Скоро у кіно:«Матриця: Воскресіння»

Нео і Трініті повертаються на екрани. Перший трейлер довгоочікуваного фільму «Матриця: Воскресіння».

11.09.2021
об 10:49

Новини

Скоро у кіно: «Родина Адамсів 2»

Моторошні і примхливі герої родини Адамсів повертаються у новій частині культової пригоди! Якими екстравагантними вчинками вони дивуватимуть нас цього разу, дізнаємося вже 21 жовтня 2021.

10.09.2021
об 13:24