Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Другий день пітчингу від Держкіно

15.09.2020
об 11:17

Сьогодні на розсуд журі презентують добірку «Неігрових національних фільмів». Нагадаємо, таймінг виступів скоротили, також суттєво зменшили кількість тих, хто може перебувати в залі. Всі охочі можуть приєднатися до пітчингу онлайн, адже ведеться пряма трансляція.

В Україні триває другий етап Чотирнадцятого конкурсного відбору. Наразі свої роботи презентують ті, хто хоче знімати «Неігрові національні фільми». У Держкіно нагадують, що у звязку з введенням більш суворих обмежень в рамках переходу Києва у «помаранчеву» карантинну зону презентація проєктів проходить з обмеженнями. Так, презентувати роботу може не більше двох людей. В залі під час виступу знаходяться тільки члени Експертної комісії та Ради з державної підтримки кінематографії, а також представники Держкіно.

Всім потрібно дотримуватись маскового режиму та соціальної дистанції.

Презентації проєктів можуть тривати не довше 15 хвилин.

Детальний розклад презентаційних сесій за напрямами – тут

Подивитись онлайн-трансляцію пітчингів можна тут. https://usfa.gov.ua/ або на Ютуб-каналі Держкіно

 

Джерело: Пресслужба Держкіно України

Читайте також:

Новини

Film Industry Office: Стали відомі учасники пітчингу від ОМКФ

З 29 вересня по 02 жовтня автори кінопроєктів презентуватимуть свої роботи в межах секції Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю. Сьогодні стали відомі учасники Пітчингу кінопроєктів, що знаходяться на стадії розробки, та ті, які візьмуть участь у секції Work-in-Progress, яка присвячена презентації фільмів на фінальній стадії зйомок або у постпродакшені.

18.08.2020
об 13:21

Новини

Перші результати Чотирнадцятого пітчингу

Відбулось засідання комісій, де експерти обговорили та оцінили кінопроєкти I етапу конкурсного відбору. Держкіно отримало заповнені картки експертних оцінок кінопроєктів, що беруть участь у Чотирнадцятому конкурсному відборі. За результатами оцінювання на розгляд Ради з державної підтримки кінематографії буде винесено рейтинговий перелік кінопроєктів для допуску до II етапу Чотирнадцятого конкурсного відбору. Це кінопроєкти, які отримали середню оцінку не менш як 3,5 бала.

04.09.2020
об 11:21

Новини

Стартує другий етап пітчингу Держкіно

На те, як буде проходити другий етап конкурсного відбору кінопроєктів вплинув Covid-19, тож процедуру презентацій дещо змінили.

14.09.2020
об 11:03