Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Друга хвиля локдаунів: Італійці тимчасово не ходитимуть у кіно

26.10.2020
об 13:13

Слідом за Чехією та Словаччиною країна, яка чи не найбільше з країн ЄС постраждала від епідемії Covid-19, закриває кінозали майже до кінця листопада.

Рішення про закриття кінозалів прийняв уряд Італії. В країні фіксують підвищення рівня захворюваності на Covid-19 і нині ця цифра в рази більша, ніж навесні. На початку року Італія була однією з перших країн, яка закрила кінозали. Сталося це ще у лютому, але вже у червні глядачі мали змогу дивитись стрічки на широкому екрані. В країні навіть відбувся Венеційський кінофестиваль. Покази проходили в традиційному форматі, адже організатори змогли забезпечити дотримання всіх санітарних норм безпеки. Однак вже від 26 жовтня до кінотеатрів зась. Заборона діятиме, як мінімум до 26 листопада, заявили урядовці Італії.

Італійські кінопрокатники назвали це рішення влади таким, що «матиме руйнівну дію для їхнього бізнесу» та виразили незадоволення діями влади. Раніше вони також зазначали, що галузь терпить збитки через те, що у світі майже не випускають нові стрічки.

Окрім кінозалів в країні закривають театри, фітнес-центри та ігрові зали, а робота ресторанів та барів дозволена тільки до 18:00.

 

Джерело: The Hollywood Reporter

Читайте також:

Новини

Сігурні Вівер розповіла на що пішла заради зйомок у фільмі «Аватар 2»

Сігурні Вівер знялась у фотосесії для відомого американського журналу та розповіла, що їй довелося витримати та через що пройти заради ролі у другій частині «Аватару». Проте читачам чи не найбільше запам’яталися вражаючі фото акторки.

23.10.2020
об 15:10

Новини

ТОП-10 сучасних українських фільмів для вечірнього перегляду

П’ятниці та й вихідні восени частіше хочеться проводити вдома. Затишні вечори в компаній найближчих та найдорожчих людей можна проводити по-різному. Ми пропонуємо класичний варіант – перегляд фільму. До нашої добірки увійшли стрічки українського виробництва. Щось ви вже бачили і, ймовірно, хотіли би передивитися, а щось ви пропустили та весь час відкладали перегляд на майбутнє. Тож, можливо, ось він ідеальний вечір?! Тим більше, що у нашій добірці ви знайдете кінороботи під будь-який настрій. Отже, загортайтеся у плед і приємного перегляду.

23.10.2020
об 19:13

Новини

Режисерки можуть змінити історію на наступній церемонії «Оскар»

Режисерське крісло хитається з боку в бік, все частіше йому доводиться тримати не тільки тіло, а й дівочі мрії про кар'єру в кіно. Як часто про свої режисерські амбіції заявляють кольорові жінки, на скількох таких не надто стійких стільцях вони опинилися за останні декілька років та як багато фільмів їм вдалося зняти у якості дебюту?

24.10.2020
об 13:49

Новини

Фільм «Не час помирати» може не вийти в прокат

Джеймс Бонд знову в центрі уваги, адже за 25-й фільм бондіани змагаються найбільші стрімінгові платформи, такі як Apple, Netflix та інші компанії, які володіють великими потоковими сервісами. Всі вони зацікавлені в придбанні стрічки й готові викласти чималі кошти. Подейкують, що права на ювілейний фільм можуть сягнути рекордної суми - 600 мільйонів доларів.

25.10.2020
об 15:44