Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Драма «Погані дороги» вийде в прокат наприкінці весни

29.04.2021
об 12:31

Фільм-призер Венеційського кінофестивалю, однойменна екранізація новели Наталії Ворожбит – «Погані дороги» вийде в український прокат 20 травня.

Повнометражний дебют драматургині та сценаристки, авторки серіалу «Спіймати Кайдаша» та фільму «Кіборги» Наталії Ворожбит складається з п'яти новел про мешканців Донбасу, чиє життя проходить по обидві сторони від лінії розмежування. На великому екрані глядачі побачать п’ять розбитих доріг – п’ять історій про любов, ненависть, довіру, зраду і порушення особистих кордонів на фоні порушення кордонів державних. Сценарій створено на основі документальних історій, зібраних авторкою на Сході України під час роботи над фільмом «Кіборги».

Світова прем'єра драми «Погані дороги» відбулася у програмі «Тиждень критики» Венеційського кінофестивалю у 2020 році. Там фільм відзначили другою за престижністю нагородою – премією Circolo del Cinema di Verona як «найбільш інноваційна стрічка в конкурсі».

Українська прем'єра фільму пройшла на фестивалі «Київський тиждень критики» у програмі «Фокус: Україна-Франція». Наталія Ворожбит визнана авторкою найкращого повнометражного дебюту – режисерка здобула Національну премію кінокритиків «Кіноколо» у категорії «Відкриття року». Крім того, актори Юрій Кулініч та Оксана Черкашина визнані найкращими у відповідних акторських категоріях Премії. Нагадаємо, стрічка отримала п’ятнадцять номінацій на кінопремію «Золота Дзиґа».

 

Джерело: «Артхаус Трафік»

Читайте також:

Статті

Знову стати собою: Автобіографічні мотиви у фільмах Чарлі Чапліна

Починаючи з дитячого садочка ми приміряємо на себе різні ролі: котика, сніжинки, зайчика або принцеси. Хтось виростає та забуває про цей досвід, хтось переймає і залишається «принцесою» на все життя, а хтось робить зміну образів своєю професією. Однак, чи так просто жити в одному ампуа, яке встигли полюбити мільйони, але так і не змогли розгледіти звичайну людину за ним. У такий спосіб ми вчимося носити ці маски, як робив це колись Чарлі Чаплін. Відразу згадавши це ім’я з пам’яті виринає образ кумедного чоловіка у костюмі зі смішними вусами та трохи незвичним, але елегантним капелюшком. Проте поглянувши на його фото із життя, небагато хто впізнає відразу легендарного актора, який народився саме цього дня 16 квітня і який точно вартий того, щоб спробувати пізнати його з іншої сторони на більш глибшому рівні, хоч і після того, як він покинув нас.

16.04.2021
об 15:37

Новини

Бойовик «Тілоохоронець дружини кілера» може стати найсмішнішою комедією літа

16 червня в український кінопрокат має вийти захоплива екшн-комедія «Тілоохоронець дружини кілера». Поки ми можемо тільки насолодитися акторським тріо – Семюел Л. Джексон, Раян Рейнольдс, Сальма Гаєк – в тизері-трейлері та побачити, що до зіркового касту приєднаються Антоніо Бандерас і Морґан Фрімен.

19.04.2021
об 14:11

Новини

Асоціація кіноіндустрії України стала членом FIAPF

Film Industry Association of Ukraine (FIAU) стала членом Міжнародної федерації асоціацій кінопродюсерів (FIAPF), повідомляється на офіційній сторінці Асоціації кіноіндустрії України.

20.04.2021
об 17:13

Події

«Золота Дзиґа»: На звання «Найкращий фільм» претендують 5 стрічок

Напередодні V Національної кінопремії «Золота Дзиґа» пропонуємо ближче знайомитися з претендентами на перемогу в своїх категоріях. Розпочнемо огляд номінантів з кіноробіт, кожна з яких заслуговує звання «Найкращий фільм».

28.04.2021
об 17:12