Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Драма «Погані дороги» претендуватиме на «Оскар»

24.09.2021
об 15:21

Український Оскарівський Комітет обрав фільм «Погані дороги» режисерки Наталки Ворожбит, як представника України на 94-й премії «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Міжнародний повнометражний фільм».

Цього року фільм від України обирали 11 членів Українського Оскарівського комітету. Нагадаємо, участь у національному відборі брали 5 фільмів, всі вони створювалися за державної підтримки.

Результати національного відбору на висування на премію «Оскар»:

  • стрічка Наталки Ворожбит «Погані дороги» отримала 5 голосів та 3 додаткові бали (даються за світову прем'єру на фестивалі класу «А», нагороду на фестивалі класу «А» та рецензії у міжнародних профільних виданнях);
  • стрічка Валентина Васяновича «Відблиск» – 2 голоси та 2 додаткових бали;
  • фільм Олега Сенцова «Носоріг» – 1 голос та 2 додаткових бали;
  • фільм Катерини Горностай «Стоп-Земля» – 3 голоси та 3 додаткових бали;
  • фільм Віллена Новака «Чому я живий» – 0 голосів та 0 додаткових балів.

«Цьогоріч відбір був по-справжньому конкурентним і драматичним: змагалися фільми, в кожного з яких є беззаперечні чесноти, необхідні для перспективної участі в оскарівських перегонах. В результаті Український Оскарівський комітет певним чином підтвердив рішення кінокритиків і членів Української кіноакадемії, які вже віддавали «Поганим дорогам» свої призи. Побажаємо творцям стрічки успіху», – зазначив голова Українського Оскарівського комітету АЛІК ШПИЛЮК.

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

Читайте також:

Новини

Подорожі не виходячи з дому: Новий телеканал про мандри Україною та світом UTRAVEL

Вже тиждень на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ працює UTRAVEL від FILM.UA Group і Star Media. Мовник розповідає глядачам про туризм, подорожі та пригоди. Тревел-канал у розважально-пізнавальному форматі популяризуватиме мандрівки Україною як для співвітчизників, так і для іноземців.

18.09.2021
об 10:47

Статті

Лідери медіаринку України: Досягнення української індустрії та стратегія подальшого розвитку на світовому ринку

FILM.UA Group ініціювали об’єднання з Медіа Групою Україна, StarLightMedia та 1+1 media задля промоції української індустрії контенту на провідному міжнародному B2B-порталі, присвяченому медіаконтенту, С21Media. До презентації України долучився Президент Володимир Зеленський.

20.09.2021
об 11:56

Новини

Соціально вагомий контент – його успіх та значення для суспільства.

14 та 15 вересня, в межах офіційної програми 11-го міжнародного форуму KYIV MEDIA WEEK 2021, відбулося дві секції, присвячені створенню та дистриб'юції аудіовізуальних творів, наповнених важливими для суспільства сенсами. Обидві події були підготовлені за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

23.09.2021
об 16:44