Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Довженко-центр запрошує на день народження

07.09.2020
об 19:16

10 вересня у Києві відбудеться святкування дня народження Національного центру Олександра Довженка (Довженко-центру). У цей день йому виповнюється 26 років.

10 вересня третій сезон публічних подій Довженко-Центру відкриється музичним кіноперформансом «Коло дзиґи», на якому традиційно відбуваються прем’єри відреставрованих українських німих фільмів у супроводі сучасної музики. Однак в цьому році глядачі  зможуть подивитися білоруську німу стрічку «У агні народжаная» (БРСР, 1929) у живому супроводі білоруського гурту Relikt. Таким чином, Довженко-центр висловить підтримку народу Білорусі, який зараз бореться з тоталітарним режимом.

«2020 рік запам’ятається людству назавжди. В історії нашого центру він також залишив свій незабутній відбиток: ми закривалися на карантин та балансували на межі зникнення. Довженко-Центр поновив повноцінну роботу в липні. Зараз ми знову працюємо, продовжуємо аналізувати та осмислювати культурний спадок України через мистецтво кіно», - розповіла комунікаційниця Довженко-Центру МАРІЯ ГЛАЗУНОВА.

Програма святкування дня народження Довженко-центру:

-  Кураторська екскурсія виставкою «Кричати! Кликати! Горіти! Українська кінореклама 1920-30-х років» о 18:30 у Музеї кіно, який у цей день працюватиме до 20:00;

-  «Коло дзиґи» - фільм «У агні народжаная» (БРСР, 1929) із саундтреком наживо Relikt (Білорусь) о 19:30 на Сцені 6;

-  аудіо-візуальний перформанс VJ Sirakusy та Гоші Бабанського на основі кадрів з фільмів «Дніпрельстану», «Дніпро в бетоні» та «Вітер з порогів» о 20:30 у Довженко-Холі

-  Діджей-сет о 21:30 у внутрішньому дворі.

Більше інформація щодо святкування дня народження Довженко-Центру дивіться на фейсбук-сторінці івенту

Читайте також:

Новини

Що цікавить українців у кінотеатрах

Згідно з всеукраїнським дослідженням «Як змінилися глядацькі настрої українців через пандемію COVID-19», виявилось, що наші співвітчизники обирають комедії, фентезі й майже не слідкують за прем’єрами фільмів власного виробництва. Є серед опитаних і ті, хто хоче дивитись українські стрічки.

27.08.2020
об 16:39

Новини

Фестиваль етнографічного документального кіно проходитиме у вересні

В Україні проведуть фестиваль етнографічного та антропологічного документального кіно. Глядачам покажуть повсякденне життя різних народів та діаспор, мешканців сіл і міст.

01.09.2020
об 11:34

Новини

Наріман Алієв увійшов до складу журі Нацональної конкурсної програми 11-го ОМКФ

Організатори 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю оприлюднили склад журі Нацональної конкурсної програми.  Серед тих, хто оцінюватиме роботи учасників – лауреат 10-го ОМКФ, іспанська режисерка, генеральний директор Венеційського міжнародного тижня критики та представниця Європейської кіноакадемії.

02.09.2020
об 11:29