Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Довгоочікувані серпневі прем'єри можуть скасувати

02.07.2020
об 14:12

Існує велика ймовірність того, що великі голлівудські кіностудії можуть відмовитися від серпневих прокатних графіків своїх фільмів, серед яких є кілька стрічок зі значними виробничими бюджетами. З посиланням на власні джерела видання Deadline зазначає, їх керівництво стурбоване тим фактом, що американська влада знову збирається посилити обмеження через збільшення кількості випадків зараження COVID-19 нового типу.

На 4 липня заплановано наради, на яких буде ухвалено остаточне рішення з цього питання. Також стало відомо, що деякі вересневі релізи також можуть бути відкладені. Так, найімовірніше, фільм жахів «Закляття 3: За велінням диявола» не вийде в зазначений раніше термін.

Нагадаємо, що серед великобюджетних проєктів, дати виходів яких вже неодноразово змінювалися, фантастичний фільм «Тенет» (заявлена дата прем’єри 12 серпня 2020 року) та пригодницька стрічка «Мулан»  (запланована на 21 серпня 2020 року). Досі нічого не відомо й про долю екранізації коміксів «Нові мутанти».

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Найочікуваніші прем’єри: «Тенет» змінив дату релізу

Студія Warner Bros. перенесла прем'єру фільму Крістофера Нолана «Тенет». Крім того, ще декілька очікуваних релізів вийдуть на екрани трохи пізніше, ніж планувалося раніше.

15.06.2020
об 11:13

Прокат «Мулан» в Китаї відкладено на невизначений термін
Новини

Прокат «Мулан» в Китаї відкладено на невизначений термін

Студія Walt Disney втратила головний ринок для фільму «Мулан» – китайський. Як стверджує видання Comic Book, запланований на березень реліз стрічки, яка базується на давній легенді та однойменному повнометражному мультфільмі, не відбудеться. Усе через спалах коронавірусу, який поки не вдається взяти під контроль в Китаї.

29.06.2020
об 18:08

Новини

Ірма Вітовська-Ванца зіграє в українському трилері

В середині липня у столиці України розпочнуться зйомки стрічки «Між нами» - психологічного трилеру Соломії Томащук. Робота стане повнометражним дебютом режисерки. В їі доробку – документальний короткий метр та ігрові фільми. Сценарій стрічки Томащук написала разом з Юрієм Дунаєм, він виступить оператором фільму. У головних ролях – Ірма Вітовська-Ванца, Анастасія Пустовіт, Дмитро Сова.

01.07.2020
об 13:16