Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дивіться разом із VGL cinema DOCU/PRO talk із Аліною Горловою

20.11.2020
об 18:25

Відбулася світова прем’єра фільму української режисерки Аліни Горлової This Rain Will Never Stop на Амстердамському фестивалі IDFA, стрічка представляє Україну в основному конкурсі, ще рік тому цей проєкт був учасником української делегації на нідерландському заході. 20 листопада о 19:00 своїми фаховими спостереженнями та враженнями Аліна Горлова поділиться під час онлайн-зустрічі, а модеруватиме розмову кіножурналіст Алекс Малишенко, тож долучайтеся до трансляції на VGL cinema.

 

Одразу після світової прем’єри стрічки «Цей дощ ніколи не скінчиться», яка проходила вчора ввечері в нідерландському кінотеатрі, кіножурналіст та куратор Алекс Малишенко поговорить з режисеркою Аліною Горловою про українське документальне кіно, чому важливо щороку представляти українські проєкти на IDFA і що потрібно для того, аби влаштувати світову прем’єру свого фільму на головному кінофорумі документального кіно у світі.

Нагадаємо, Амстердамський кінофорум існує понад 30 років і вже кілька десятиліть упевнено лишається на позиції головного форуму документального кіно у світі. Щороку програма фестивалю презентує близько 300 документальних фільмів, і саме тут збираються тисячі кінопрофесіоналів та професіоналок, щоб не лише переглянути нові стрічки, а й взяти участь у подіях індустрійної секції: представити свої проєкти на пітчингах, продати або придбати фільми, зав’язати нові знайомства та партнерства, зміцнити старі контакти.

Другий рік поспіль Docudays UA за підтримки Держкіно представляє на IDFA українську делегацію. Торік до складу делегації увійшло 10 проєктів, серед яких був і фільм «Цей дощ ніколи не скінчиться», тоді ще під робочою назвою «Поміж війн». У 2020 індустрійна програма IDFA відбувається онлайн — в її межах міжнародні гості фестивалю познайомляться з 5 новими українськими кінопроєктами.

Також трансляцію можна буде подивитися на DOCUSPACE, на Youtube-каналі та на фестивальній Facebook-сторінці Docudays UA.

 

Читайте також:

Інтерв'ю

Аліна Горлова: «Реальність – найкращий сценарист»

Вже в понеділок, 22 червня, розпочнеться Marché du Film, який цьогоріч проходитиме онлайн. Під час заходу в рамках секції Cannes Docs представникам найвпливовіших міжнародних фестивалів та сейлз-агенцій презентуватимуть 4 українські документальні проєкти. Серед UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs є й монохромна робота «Поміж війн» режисерки документальних та ігрових фільмів Аліни Горлової. Чотири роки в чотирьох країнах світу відбувалися зйомки двогодинної історії про сім’ю Андрія Сулеймана. В інтерв’ю VGL cinema Аліна Горлова розповіла, з якими складнощами довелося мати справу знімальній групі та про що хотіла сказати своєму глядачеві.

17.06.2020
об 15:47

Новини

Українські документалісти відвідають IDFA в Амстердамі

Вдруге українська делегація відвідає захід IDFA та в цьому році представить 5 документальних проєктів, які нині знаходяться на різних стадіях виробництва.

21.10.2020
об 14:13

Новини

Дивіться разом із VGL cinema DOCU/PRO talk

Сьогодні режисер монтажу та продюсер Атанас Георгієв та режисер Роман Бондарчук зустрічаються на DOCU/PRO talk та відверто обговорять питання, пов’язанні з нововведеннями премії «Оскар».

29.10.2020
об 16:47

Статті

Документальне кіно: В очікувані IDFA розповідаємо про проєкти української делегації

Українські режисери змагатимуться у конкурсних програмах на фестивалі IDFA. Амстердамський кінофорум існує понад 30 років і вже кілька десятиліть упевнено лишається на позиції головного форуму документального кіно в світі. Крім того, Docudays UA організовує українську делегацію авторів документального кіно, які презентують свої проєкти.

11.11.2020
об 17:43