Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Допрем’єрний показ фільу «Смерть на Нілі» відбувся у столиці

10.02.2022
об 14:48

У столичному кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбулась гала-прем’єра детективного фільму «Смерть на Нілі». Режисер Кеннет Брана («Тор», «Гамлет») і сценарист Майкл Ґрін («Той, хто біжить по лезу 2049», «Логан») почали обговорювати можливість подальшої екранізації творів Аґати Крісті після успішного фільму «Вбивство у Східному експресі». Запланувавши створити кінематографічний всесвіт відомої письменниці, творці зупинилися на історії «Смерть на Нілі».

Нову роботу режисера Кеннета Брани першими переглянули Богдан Юсипчук, Анна Добриднєва, Слава Соломка, Стася Ровінська, Серж Смолін та Серж Пайе, Любомир Левицький, Marietta, Khayat, Олена Лавренюк, Жан Ґрітцфельдт, Наталка Карпа, Art Demur, Соломія Вітвіцька, Тоня Ноябрьова та інші зіркові гості й журналісти.

Фільм розказує про відпочинок бельгійського детектива Еркюля Пуаро на борту гламурного пароплава у Єгипті. Усе йде шкереберть після трагічного завершення медового місяця однієї ідилічної пари. І відпустка Пуаро перетворюється на страхітливий пошук убивці. Історія розгортається на тлі епічних пейзажів з широкими пустелями та величними пірамідами Гізи. У ній є місце неприборканій пристрасті та паралізуючим ревнощам, групі бездоганно вдягнених героїв-космополітів, а також чималій кількості сюжетних поворотів, що змусять глядача ламати голову до кінця, аж до шокуючої розв’язки.

Аґата Крісті – одна з найвідоміших письменниць усіх часів. Вона вдало закручує свої сюжети і глибоко проникає у людські почуття. Її історії захоплюють неймовірними таємницями вбивств.

Стрічка «Смерть на Нілі» показує силу неприборканої пристрасті в гламурному оточенні.  Еркюль Пуаро отримає можливість бути свідком незліченних багатств, влади, грошей, впливу, романтики, розкішного одягу, вишуканого вина та неймовірних подорожей. Проте в центрі цього є щось гниле. Це змушує і детектива, і глядача почуватись незручно та створює відчуття напруги протягом усього фільму.

Раніше ми писали, що творці стрічки представили офіційний трейлер фільму

 

Джерело: Kinomania LLC

Автор фото: Кирило Авраменко

Читайте також:

Новини

Анонсували вихід подкасту про німців, які жили на Сході України до приходу Радянської влади

«Євродонбас: німецька спадщина» – це документальний подкаст про історію німців на Донбасі. Проєкт виходить на підтримку документального фільму «Євродонбас» режисера Корнія Грицюка, який цього року випускає кінокомпанія 435 FILMS.

04.02.2022
об 15:07

Новини

«Це моя перша роль українською»: головна акторка серіалу «Полкан» Юлія Буйновська

Бордер-коллі, який вміє розмовляти, — не єдина прикраса комедійного детективу «Полкан». В акторському складі — як народні артисти України Остап Ступка і Станіслав Боклан, так і молоді та дуже перспективні актори Олег Гоцуляк і Тарас Цимбалюк. А головну жіночу роль — поліціянтки Вікторії — втілила на екрані Юлія Буйновська.

10.02.2022
об 11:31