Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Доля цьогорічного Каннського фестивалю вирішена

11.05.2020
об 12:22
Доля цьогорічного Каннського фестивалю вирішена

Як повідомляв VGL cinema, організатори Каннського фестивалю вивчали різні варіанти його проведення у 2020 році. Але через продовження карантину у Франції до 24 липня його проведення в традиційному форматі цього літа стало неможливим взагалі.

Незважаючи на такі форс-мажорні обставини, організатори винайшли спосіб, у який глядач побачить відібрані для участі в конкурсі фільми. Було анонсована співпраця з фестивалями в Торонто, Довілі, Ангулемі, Сан-Себастьяні, Нью-Йорку, Пусані й Ліоні й, можливо, у Венеції. Але доля останнього буде вирішена наприкінці травня.

Як повідомив директор Каннського фестивалю Тьєррі Фремо, на початку червня будуть названі фільми, що відібрані для конкурсної програми. Зважаючи на обставини, ці фільми покажуть на фестивалях-партнерах під брендом «Канни-2020». З такою самою приміткою вони пройдуть і в кінопрокаті. Але мова йде тільки про ті фільми, що погодилися вийти в новому форматі. Є й такі знакові проєкти, які не дали згоди виходити в прокат без традиційного фестивалю. Вони будуть перенесені на 2021 рік.

Фото: Reuters.

Читайте також:

Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» вчетверте запрошує до Кам'янця-Подільського
Новини

Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» вчетверте запрошує до Кам'янця-Подільського

В умовах пандемії, фестиваль буде проходити в онлайн-форматі і називатиметься «КіберБруківка 2(4)20». 2 травня було завершено прийом робіт, а вже 16 травня 2020 року на День міста Кам'янця-Подільського фестиваль розпочне свою роботу. Заходьте на сайт https://brukivkafest.com о 15:00 і дивіться пряму трансляцію кінофестиваля.

06.05.2020
об 16:14

Disney оцінила втрати від пандемії
Новини

Disney оцінила втрати від пандемії

У своєму фінансовому звіті за перші три місяці 2020 року Disney повідомила, що втратила 1,4 мільярда доларів.

07.05.2020
об 10:54

Інтерв'ю

Денис Іванов: «З переходом в онлайн «Чілдрен Кінофест» розширить аудиторію в три-чотири рази»

VІІ кінофестиваль для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» цьогоріч проходитиме онлайн. Усі фільми, а також події кінофоруму можна буде безкоштовно переглянути на його сайті. Стрічки будуть доступні цілодобово з 29 травня по 7 червня. Виняток буде лише для фільму-ретроспективи і робіт фіналістів конкурсу дитячих короткометражних фільмів – доступ до них відкриється за розкладом і діятиме протягом одного дня. Про те, як змінити формат фестивалю на цифровий і яких сюрпризів від нього чекати цього року, розповів організатор «Чілдрен Кінофесту» Денис Іванов.

08.05.2020
об 12:53

Кіноринок Південної Кореї оговтується після карантину: хто лідер прокату?
Аналітика

Кіноринок Південної Кореї оговтується після карантину: хто лідер прокату?

Відразу декілька кіномереж Південної Кореї повідомили про часткове поновлення роботи кінотеатрів, а дистриб’ютори одночасно випустили у світ багато прем’єр. І все це в дні, на які в країні припало декілька свят (30 квітня – День народження Будди, 1 травня – День праці), тож вихідні затягнулися аж на чотири дні – з кінця квітня до початку травня.дистрибьютори випустили в світ одразу багато прем’єр. І все це в дні, на які в країні припало декілька свят і вихідні затягнулися аж на чотири дні – з кінця квітня до початку травня.

11.05.2020
об 12:12