Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

ДОКУМЕНТАЛЬНУ СТРІЧКУ "ЗЕМЛЯ ІВАНА" ПОКАЖУТЬ У ДУБЛІНІ

07.04.2022
об 18:30

Документальну стрічку Андрія Лисецького "Земля Івана" покажуть на Ukrainian Film Night в столиці Ірландії – місті Дублін. Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть направлені в українські гуманітарні та благодійні організації.

https://www.facebook.com/ivanslandfilm/photos/a.112083234266796/217573937051058/

https://usfa.gov.ua/upload/media/2021/03/24/605aff2b26b8e-zemlya-ivana.JPG

Стрічка розповідає про Івана Приходька – одного з останніх народних художників України. Він самоук, живе в селі і все, що виходить з-під його пензля чи різця – наївне та чесне мистецтво. Іван є справжнім багатієм – його світосприйняття, його внутрішній світ сповнені краси та напруженого радісного існування. Одного ранку випадково картини Івана потрапляють на виставку в Мистецькому арсеналі - головному виставковому центрі країни. Життя Івана визначається природою, містикою, мистецтвом. Коли роботи 80-річного художника вперше експонуються в Києві, сучасні світові цінності стикаються з життєвими ідеалами Івана. Чи проміняє він маленьку сільську хатинку на гламурне міське життя, розливи Дніпра, сади та поля – на галерейні зали й товариство арт-критиків та агентів?

«Це гострий портрет живописця Івана Приходька. У фільмі ніжно продемонстровано його особистий, майже шаманський творчий метод, а широкому глядачу відкривається внутрішній світ митця, багатий образами української народної культури», - зазначають організатори Ukrainian Film Night.

Режисером та автором сценарію фільму є Андрій Лисецький, продюсер – Геннадій Кофман, Ольга Бесхмельниціна, виробництво – MaGiKa Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

Джерело: Ukrainian Film Night

Читайте також:

Новини

Стрічку «Земля блакитна ніби апельсин» покажуть у Лондоні

Стрічку Ірини Цілик "Земля блакитна ніби апельсин" покажуть у Лондоні, в знаковій штаб-квартирі Британської академії кіно і телевізійного мистецтва BAFTA на Пікаділлі, 195. Всі зібрані кошти підуть до гуманітарних фондів на підтримку України.

31.03.2022
об 13:10

Новини

У заблокованому Маріуполі загинув відомий литовський режисер Мантас Кведаравічюс

Мантас Кведаравічюс знаходився в заблокованому Маріуполі з перших днів війни і фільмував облогу міста. Звістка про смерть талановитого режисера сколихнула всю кіноспільноту. Вічна пам’ять!

03.04.2022
об 15:14