Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Документальний фільм «Жінка» виходить в український прокат

24.09.2020
об 11:13

Стрічка розповідає історії 2000 жінок з усього світу. Жінки говорять про роботу, освіту, ставлення до свого тіла та сексуальність. Вони діляться спогадами зі свого життя, інколи кумедними, інколи жахливими. Знаходять в собі сили та розповідають про найболючіше та найглибше, довірившись авторам стрічки.

Французький фільм «Жінка» - це сотні розповідей очільниць держав, королев краси, водійок автобусів, фермерок. Разом вони змальовують повноцінну картину того, що означає бути жінкою у сучасному світі. Мета фільму – висвітлити внутрішню силу жінок та їхню здатність змінювати світ попри всі труднощі.

Автори фільму – Ян Артюс-Бертран та Анастасія Мікова зняти фільм про жінок задумали у 2014 році. За плечами чоловіка – стрічка «Людина», що поєднує у собі аерозйомку з різних куточків планети та інтерв’ю з різними людьми із 45 країн світу. Анастасія Мікова працює з проєктами, що розкривають соціальні та гуманістичні теми, – це документальні фільми про нелегальну міграцію, торгівлю органами й сурогатне материнство.

«Ідея фільму «Жінка» виникла у нас під час роботи над нашим з Яном попереднім фільмом «Людина». Ми спілкувалися з чоловіками, жінками, дітьми з усього світу, і відчували, що жінки хочуть та готові говорити більше. Це було дивно і хвилююче, адже десять років тому в деяких країнах було майже неможливо знайти жінку, яка готова була поділитися своїм особистим досвідом перед камерою. Цього разу в різних куточках планети до нас приходили жінки і тільки-но вони опинялися перед камерою, розкривалися, ділилися з нами та зі світом найбільш особистими хвилюваннями, тим, що вони ніколи і нікому раніше не розповідали. Начебто вони все життя чекали цього моменту. Так почався проєкт. Це було чотири роки тому, майже за два роки до справи Вайнштейна і руху #MeToo. Жінки не самі обрали мовчання, довгий час це мовчання їм нав'язували сім'я, суспільство, які казали: зараз невідповідний момент для розмови, ти накличеш на сім'ю ганьбу і так далі. А коли жінка, яка відчуває себе самотньою, бачить і чує сотні інших жінок зі схожим досвідом, вона знає, що не одна, і це дає їй сили висловитися, а це перший, але дуже важливий крок, на шляху до змін», – співрежисерка АНАСТАСІЯ МІКОВА.

Під час роботи над фільмом автори співпрацювали з різними митцями: фотографом Пітером Ліндбергом, щоб дослідити ставлення жінок до свого тіла, та учасниками танцювального колективу Bandaloop, чий метафоричний танець був покликаний показати силу жінок.

У прокат фільм виходить 8 жовтня.

 

Джерело: PR-служба фільму «Жінки»

Читайте також:

Новини

Венеційський кінофестиваль: Дві жінки стали володарками «Золотих левів»

Організатори Венеційського кінофестивалю оприлюднили інформацію стосовно перших призів. Так, володарками «Золотих левів» за вклад у розвиток кінематографу стануть британська акторка Тільда Суінтон і гонконзька режисерка Енн Хуей.

21.07.2020
об 13:07

Новини

«1+1» у понеділок презентує серіал «Жінка»

27 липня на телеканалі «1+1» відбудеться прем'єра турецької мелодрами «Жінка» - розповіді про те, як бажання дізнатись правду інколи приводить до давнього минулого і впливає на майбутне.

24.07.2020
об 13:08

Новини

На 11-му ОМКФ проходитиме ретроспектива «Жінки-піонерки кіно»

В рамках 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбуватиметься онлайн з 25 вересня до 3 жовтня, показуватимуть ретроспективу «Жінки-піонерки кіно». До програми увійшло 6 стрічок про жінок.

13.09.2020
об 17:38