Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Документальний фільм про леді Ді може претендувати на премію «Оскар»

04.11.2020
об 16:24

Лауреат премії «Оскар» анонсував випуск фільму про Принцесу Діану з неопублікованими кадрами до 25-ї річниці з дня її смерті. Отже, над документальним фільмом про життя леді Ді планують працювати так, щоб реліз відбувся в 2022 році. Стрічка складатиметься виключно з архівних матеріалів, включаючи небачені до цього часу відео.

«Діана» - це перший повнометражний фільм про принцесу, який можна буде подивитися в кіно та повністю складається з архівних матеріалів. За виробництво взялась продюсерська компанія Lightbox, що базується в Лондоні та Лос-Анджелесі, засновниками якої є Саймон Чінн та його двоюрідний брат Джонатан Чінн.

Режисером документального фільму став номінант на премію «Оскар» Ед Перкінс. Репутація та престиж команди, яка стоїть за фільмом, означає, що «Діана» може претендувати на «Оскара». Адже і продюсер документальної стрічки Саймон Чінн вже має нагороду за фільми «У пошуках Цукрової Людини» (2012) та «Прогулянка висотою» (2008). Він також займався продюсуванням документальної кінороботи «Скажи мені хто я», яка нещодавно вийшла на стрімінговій платформі Netflix і стала хітом серед підписників.

Розмовляючи з виданням The List про документальний фільм Перкінс сказав, що хоча вони розповідають історію, яку вже багато разів показували і повторювали, його мета - переробити її для сучасної аудиторії та зробити такою ж свіжою та актуальною, як ніколи раніше. Ідея підходу, що включає застосування лише архівних матеріалів, дозволить занурити аудиторію в розповідь так, ніби це було сказано в наші часи. Саймон і Джонатан Чінн додали, що легендарність принцеси Уельської залишається такою ж сильною, як ніколи, але продюсери хочуть зобразити якомога чесніший портрет складної жінки, яка мала потужний вплив не тільки на британську монархію, але і на широке суспільство. Також вони хочуть дозволити глядачам не просто краще зрозуміти Діану, але й через її історію прийти до розуміння епохи, яка сформувала її як особистість, і поєднати точки між минулим і теперішнім. Продюсери додали, що це дуже особиста людська казка про стосунки між Діаною та її становлення у суспільстві.

 

Фільм випускається у співпраці з HBO та Sky, його транслюватимуть в США та Великобританії після виходу в кінотеатрах.

 

Джерело: Daily Mail

 

Читайте також:

Новини

Розпочинається національний відбір на премію «Оскар»

25 серпня Український Оскарівський Комітет розпочинає прийом заявок на участь фільмів у національному відборі на премію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Міжнародний повнометражний фільм».

13.08.2020
об 18:29

Новини

Режисерки можуть змінити історію на наступній церемонії «Оскар»

Режисерське крісло хитається з боку в бік, все частіше йому доводиться тримати не тільки тіло, а й дівочі мрії про кар'єру в кіно. Як часто про свої режисерські амбіції заявляють кольорові жінки, на скількох таких не надто стійких стільцях вони опинилися за останні декілька років та як багато фільмів їм вдалося зняти у якості дебюту?

24.10.2020
об 13:49

Новини

Розмова двох режисерів в очікуванні шорт-листа на «Оскар»

Напередодні оскарівських перегонів режисер монтажу та продюсер Атанас Георгієв та режисер Роман Бондарчук зустрінуться на DOCU/PRO talk та відверто обговорять питання, пов’язанні з нововведеннями премії.

27.10.2020
об 16:29

Статті

7 акторок, що втілили на екрані образ Клеопатри

Вона хотіла правити Єгиптом, натомість отримала «Оскара».

02.11.2020
об 20:27