Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Документальний фільм «Дача» Олексія Смоляра незабаром виходить у прокат

31.01.2022
об 15:45

Прем'єра документального фільму "ДАЧА" режисера Олексія Смоляра (робоча назва "Янголи\Дачі") відбудеться 15 лютого 2022 року – у Міжнародний день онкохворої дитини. Автори презентували офіційний трейлер картини.

Фільм виходить в прокат з 16 лютого 2022 року - у кінотеатральній мережі Планета Кіно та онлайн, на платформі MEGOGO. Всі кошти від зборів підуть на благодійність, а саме на допомогу київському центру "Дача".

"Дача" – це дім далеко від дому, де онкохворі дітки живуть разом із рідними, поки лікуються у столиці. Герої фільму – діти, батьки та їхні ангели-помічники: працівники фонду "Запорука", психологи та лікарі.

«Особисто для мене це дуже важливий проєкт. Ідея прийшла кілька років тому - зробити такий фільм, що допоможе врятувати життя, зробити всіх нас, сподіваюсь, трохи кращими, привернути увагу до благодійності, та розуміння творчості, як чогось більшого за особисті амбіції та реалізацію… Цей фільм змінив кожного, хто з ним працював. Наші маленькі герої теж безпосередньо вплинули на нас, продемонстрували нам велику силу любові та перемоги життя. Сподіваюсь, що фільм допоможе багатьом, а для людей причетних до благодійності стане певною шаною» - розповіла продюсерка, сценаристка, ініціаторка проєкту Ольга Гибелинда.

 

Фільм створено за Грантом Президента України 2020-го року, що надається молодим діячам у галузі кінематографії для створення і реалізації творчих проєктів за підтримки ДежрКіно України.

Над картиною працювали: режисер Олексій Смоляр, продюсерка та сценаристка Ольга Гібелінда, дистриб'ютор «Malanka Studios».

 

Джерело: Malanka Studios, ДержКіно України

Читайте також:

Новини

Кіноконкурс 3-го «Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю CMIFF» офіційно відкритий

Місія «Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю (CMIFF)»: привернути увагу до збереження Карпатських гір та популяризувати Закарпаття, яке має неймовірний потенціал для кіновиробництва. В рамках заходу цьогоріч було продемонстровано 25 фільмів у конкурсних та позаконкурсних програмах.

20.01.2022
об 11:42

Новини

Прем’єра серіалу «Морська поліція. Чорноморськ»

Події серіалу відбуватимуться у невеликому курортному містечку Чорноморськ Одеської області. Здавалося б, нічого не може затьмарити розмірене життя теплого краю. Але не все так безхмарно. В акваторії часто орудують браконьєри, навідуються морські пірати та контрабандисти. Що вже казати, гонщики на катерах щодня порушують спокій відпочивальників. Троє поліцейських морського патруля зберуться разом, щоб уберегти мешканців і туристів від бандитів та відновити порядок на суші.

28.01.2022
об 11:08