Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Документальний активізм: Онлайн-марафон потенційних героїв фільмів

28.07.2020
об 14:23

В Україні вперше проходить онлайн-марафон із документального активізму.

Організатори заходу хочуть об’єднати документалістів, журналістів, режисерів, письменників та правозахисників довкола актуальних тем, аби команди розпочали роботу над майбутніми документальними проєктами.

Марафон має назву «Arts&Rights».  Він розпочався 28 липня та триватиме до 1 серпня. В рамках заходу заплановано зустріч учасників з людьми, які мають унікальний особистий досвід. Спілкування відбуватиметься у форматі «живих історій».

«Особливо це цікаво буде документалістам, які зможуть знайти тут потенційних героїв для майбутніх фільмів та сюжетів», – зазначила директорка Arts&Rights ОКСАНА ІВАНЦІВ.

Серед тем, які обговорюватимуть на марафоні такі, як освіта без цькування, права жінок в пологах та акушерське насилля, вшанування пам’яті героїв війни на сході України, переслідування активістів, полонені та політв’язні тощо.

Кожна фокусна тема передбачає проведення панельних дискусій за участі активістів, правозахисників та галузевих експертів. Учасники панелей зможуть систематизувати проблематику фокусних тем для подальших адвокаційних кампаній.

За п’ять днів марафону планується обговорити вісім фокусних тем та провести дев’ять дискусій. Участь у заходах візьмуть понад 40 спікерів. Серед них: заступник міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко; очільниця Українського культурного фонду Юлія Федів; генеральний директор Українського інституту Володимир Шейко; режисер Ахтем Сеітаблаєв; політолог Євген Магда; правозахисниця Олександра Матвійчук; письменниця Лариса Денисенко; директорка музею тоталітарних режимів «Територія терору» Ольга Гончар; громадський діяч Сергій Стерненко; журналіст, історик Вахтанг Кіпіані; громадська активістка та дитяча письменниця Анастасія Мельниченко, активістки організації «Природні права Україна» та інші.

Зареєструватись можна тут

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

 

Джерело: пресслужба Arts&Rights

Читайте також:

Новини

У суботу розпочалися зйомки фільму «Між нами»

18 липня в Києві творча група повнометражної стрічки «Між нами» зібралася на знімальному майданчику. Після першого вдало відзнятого кадру режисерка Соломія Томащук за традицією кіновиробництва розбила тарілку. Також на локацію, з якої розпочалась історія фільму запросили представників ЗМІ.

20.07.2020
об 15:12

Новини

Вечори кінокласики з UA:Культура

Ввечері по буднях на телеканалі UA:Культура транслюють фільми, що стали класикою світового кіно. Так, у четвер, 23 липня, глядачі зможуть побачити романтичну комедію 1981 року під назвою «Всі вони сміялися». Режисер стрічки Пітер Богданович, у головних ролях – Одрі Хепберн, Бен Газзара, Джон Ріттер, Коллін Кемп.

23.07.2020
об 18:02

Новини

На СТБ стартує телепроэкт «Звана вечеря»

Господарі готуватимуть страви з мухоморами, органічними овочами і простроченою ковбасою. У першому гостинному батлі зійдуться ревізор, блогерка, ексцентрічний фермер та спадкова травниця.

24.07.2020
об 12:14