Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Документальна стрічка «Цей дощ ніколи не скінчиться» їде на кінофестиваль в США

19.04.2021
об 12:07

Фільм режисери Аліни Горлової «Цей дощ ніколи не скінчиться» / This Rain Will Never Stop змагатиметься в конкурсі престижного «oscar-qualifying» кінофестивалю True/False в США.

5 – 9 травня українська документальна стрічка «Цей дощ ніколи не скінчиться» братиме участь в американському кінофестивалі True / False Film Fest. Подія відноситься до рідкісної категорії «oscar-qualifying». Наприклад, перед 93 церемонією «Оскару» Американська кіноакадемія акредитувала в цю категорію лише 22 світові фестивалі: саме учасники їх конкурсної програми потенційно можуть податися на «Оскар» в категорії «документальне кіно».

True / False Film Fest відбирає фільми з творчою формою та інноваційною точкою зору на сучасність, які здатні спровокувати дискусії навколо піднятої теми.

Нагадаємо, що світова прем’єра стрічки «Цей дощ ніколи не скінчиться» відбулась на найбільшому міжнародному фестивалі документального кіно IDFA 19 листопада 2020 в Амстердамі. Там кіноробота Аліни Горлової отримала нагороду «Найкращий повнометражний фільм» в секції «Перша Поява» IDFA.   22 листопада 2020 фільм отримав головну нагороду одного із найстаріших світових фестивалів «Festival dei Popoli», а в березні 2021 року відбулась національна прем’єра в світовій конкурсній програмі Docudays UA, де фільм отримав спеціальну правозахисну нагороду від незалежної платформи Current Time.

 

Джерело: PR-служба фільму «Цей дощ ніколи не скінчиться»

Читайте також:

Новини

Режисер серіалу «Папік» розкрив секрет успіху своєї роботи

Що буває, коли актори отримують роль без кастингу?

02.04.2021
об 16:55

Новини

Студія Marvel випустила новий трейлер «Чорної вдови»

У суботу студія Marvel випустила новий трейлер «Чорної вдови». «Ви не знаєте всього про мене, я прожила багато життів», - заявляє персонаж Скарлет Йоханссон Наташа Романофф у двохвилинному трейлері. Вона говорить, що припустилася помилок, обираючи між тим, яким світ хоче, щоб вона була, і тим, ким вона є.

04.04.2021
об 18:09

Новини

Сиквел «Космічного джему» вийде на великі екрани влітку

15 липня в українських кінотеатрах вийде фантастичний сімейний фільм «Космічний джем: Нові легенди» із Леброном Джеймсом та Баґзом Банні у головних ролях.

05.04.2021
об 14:20

Новини

Український бокс-офіс: низька каса та незмінний лідер рейтингу глядачів

Через карантинні обмеження вже декілька тижнів поспіль кінотеатри працюють не по всій країні. Зали з великими екранами, які мають змогу працювати, заповнені на половину, а відвідують їх не надто багато глядачів, тож кінобізнес продовжує зазнавати збитків.

16.04.2021
об 11:56