Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля»: офіційний український трейлер

14.02.2022
об 13:45

Новий фільм «Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля» від Marvel Studios відкриває Мультивсесвіт та розширює його межі, як ніколи раніше. Глядач порине у незвідане разом із Доктором Стренджем. З допомогою уже знайомих і нових містичних союзників він перетне дивовижні та небезпечні альтернативні реальності, щоб протистояти таємничому супротивнику.

У новому супергеройському екшені Marvel Studios «Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля» Мультивсесвіт розсуває свої межі далі, ніж будь-коли раніше. Це подорож у невідоме з Доктором Стренджем, який за допомогою містичних союзників, як старих, так і нових, перетинає дивовижні й небезпечні альтернативні реальності Мультивселу, щоб протистояти новому таємничному супротивнику.

У фільмі «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» зіграли  Бенедикт Камбербетч («Людина-павук: Додому шляху нема», «Месники: Завершення»), Елізабет Олсен («Месники: Війна нескінченності»), Чіветел Еджиофор («Доктор Стрендж»), Бенедикт Вонґ («Шан-Чі та легенда десяти кілець») та інші.

Режисером фільму є Сем Реймі, а продюсером — Кевін Файгі. Виконавчими продюсерами виступають Хаузерман Керролл і Джеймі Крістофер. Сценарій написав Майкл Уолдрон.

У всеукраїнський кінопрокат стрічка виходить 05.05.2022 року.

 

Джерело: Kinomania LLC

Читайте також:

Новини

Одеський Міжнародний Кінофестиваль запрошує волонтерів: стартував прийом заявок!

Мрієте стати частиною світу кіно, дивитися першими найгучніші кінохіти, зустрітися із українськими та світовими кінозірками? Поспішайте подати заявку на волонтерство з 1 лютого до 5 червня 2022 року і ви отримаєте неймовірний організаційний досвід та станете частиною найяскравішої кіноподії цього літа!

02.02.2022
об 15:14

Новини

Оголосили повний список номінантів на премію BAFTA-2022

Найбільше номінацій отримав американський фантастичний фільм режисера Дені Вільньова «Дюна», який вийшов на великі екрани у 2021 році. Фільм номінували в 11 категорія.

06.02.2022
об 12:33