Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Docudays UA відкриває прийом заявок на участь у шоукейсі Ukrainian Doc Preview

04.02.2022
об 13:58

Ukrainian Doc Preview — це можливість презентувати потенційним партнерам свої майбутні повнометражні документальні фільми, які потребують підтримки з промоцією, дистрибуцією або шукають додаткового фінансування. Ukrainian Doc Preview збирає ключових представників міжнародної індустрії документального кіно. Такий шоукейс запускають у роботу вже вчетверте.

Раніше у шоукейсі брали участь зокрема такі проєкти як «Цей дощ ніколи не скінчиться» режисерки Аліни Горлової (фільм отримав головну нагороду конкурсу First Appearance на IDFA та нагороду «Current Time» у номінації Rights Now! на Docudays UA-21), «Сіль з Бонневілю» режисера Семена Мозгового (особливі відзнаки у конкурсі DOCU/УКРАЇНА та студентського журі Docudays UA-21), «Рози. Фільм-кабаре» режисерки Ірини Стеценко (міжнародна прем’єра фільму відбулася на Sheffield Doc/Fest, також стрічка отримала премію Андрія Матросова від Docudays UA-21).

Презентація учасниками своїх стрічок, які перебувають на стадії виробництва або поствиробництва, відбудеться у березні, під час 19 Docudays UA. У результаті експерти Ukrainian Doc Preview оберуть переможців, які традиційно отримають низку нагород.

Цього року подія втретє стане можливою завдяки спільним зусиллям Українського інституту та Docudays UA.

Подати заявку на участь у шоукейсі Ukrainian Doc Preview можна за посиланням. Дедлайн подачі на конкурс: 13 лютого 2022 року включно.

Джерело: Docudays UA

Читайте також:

Новини

Презентували характер-постери фільму «Носоріг» Олега Сенцова

Історія фільму заснована на реальних подіях 90-х в Україні. Головний герой на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу і починає свій кривавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він очікував.

26.01.2022
об 16:48

Новини

Телеканал СТБ представить продовження драми «Мама»

17 лютого о 20:15 на телеканал СТБ до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні глядачі побачать продовження драми «Мама», яке складатиметься із 4 серій. Події фільму розгортаються на окупованому Донбасі.

02.02.2022
об 16:57