Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Docudays UA відкриває прийом заявок для українських документалістів на участь у шоукейсі Ukrainian Doc Preview

10.12.2021
об 16:43

Уже вчетверте Docudays UA відкриває для українських документалістів та документалісток прийом заявок на участь у шоукейсі Ukrainian Doc Preview. У березні, під час 19 Docudays UA, відбудеться презентація документальних повнометражних фільмів, які перебувають на стадії виробництва або поствиробництва. У результаті презентації експерти оберуть переможців Ukrainian Doc Preview, які традиційно отримають низку нагород.

Ukrainian Doc Preview — це можливість презентувати потенційним партнерам свої майбутні повнометражні документальні фільми, які потребують підтримки з промоцією, дистрибуцією або шукають додаткового фінансування. Ukrainian Doc Preview збирає ключових представників міжнародної індустрії документального кіно.

Презентація учасниками своїх стрічок, які перебувають на стадії виробництва або поствиробництва, відбудеться у березні, під час 19 Docudays UA. У результаті експерт(к)и Ukrainian Doc Preview оберуть переможців, які традиційно отримають низку нагород.

 

Раніше у шоукейсі брали участь зокрема такі проєкти як «Цей дощ ніколи не скінчиться» режисерки Аліни Горлової (фільм отримав головну нагороду конкурсу First Appearance на IDFA та нагороду «Current Time» у номінації Rights Now! на Docudays UA-21), «Сіль з Бонневілю» режисера Семена Мозгового (особливі відзнаки у конкурсі DOCU/УКРАЇНА та студентського журі Docudays UA-21), «Рози. Фільм-кабаре» режисерки Ірини Стеценко (міжнародна прем’єра фільму відбулася на Sheffield Doc/Fest, також стрічка отримала премію Андрія Матросова від Docudays UA-21).

Подати заявку на участь у шоукейсі Ukrainian Doc Preview можна до 13 лютого 2022 року включно.

Джерело: Docudays UA

Читайте також:

Анімація

Герої мультфільму «Співай 2» в українському дубляжі заговорять голосами зірок

Вже незабаром у всеукраїнський прокат виходить друга частина анімації від ILLUMINATION – «Співай». Друга частина анімаційного хіта розкаже про невгамовного Бастера Муна та його друзів, які вирушають у нову музичну пригоду. Ще більше грандіозних хітів та запальних виступів на новорічні свята для всієї родини!

09.12.2021
об 14:37

Новини

«Презентація можливостей»: Сергій Касторних та Ірина Вратарьова проведуть майстер-клас

15 грудня у кінотеатрі мережі «Планета Кіно» (ТРЦ Блокбастер) під гаслом «Презентація можливостей» пройде майстер-клас сценаристів і продюсерів Сергія Касторних та Ірини Вратарьової.

09.12.2021
об 11:29

Новини

«‎Я, “Побєда” і Берлін»: творці фільму представили тизер-постер і оголосили дату прем'єри в кінотеатрах

«‌‎Я, “Побєда” і Берлін» – історія звичайного хлопця, музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий «Мерс». Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ. Уже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

08.12.2021
об 12:37