Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Docudays UA розповів, які нагороди отримають переможці Ukrainian Doc Preview

18.02.2021
об 15:16

Упродовж наступних чотирьох днів ще триває прийом заявок на участь у Ukrainian Doc Preview. Поки творці фільмів продовжують реєструватися, організатори розповідають, які винагороди чекають на кращі презентації українських повнометражних документальних проєктів на стадії виробництва або постпродакшну.

22 лютого спливає термін прийому кіноробіт на конкурс Ukrainian Doc Preview, участь в якому дає можливість авторам отримати відгук щодо міжнародного потенціалу свого фільму і налагодити корисні контакти з представниками світової кіноіндустрії.

Четвертий рік поспіль фестиваль Docudays UA співпрацює з незалежною платформою Current Time (США), яка цьогоріч також підтримає один з проєктів Ukrainian Doc Preview. Виконавчий директор Кенан Алієв обере переможця і вручить нагороду в розмірі двох тисяч доларів на постпродакшен фільму.

Кращі роботи Ukrainian Doc Preview матимуть нагоду отримати й інші нагороди. Наприклад, документальна асоціація Європи (DAE, Німеччина) надасть одному з проєктів можливість стати членом асоціації на рік та отримати консультації від професіоналів кіноіндустрії. Також презентовані фільми позмагаються за East Silver Caravan Award від Інституту документального кіно (Чеська Республіка) – підтримку з розповсюдження стрічки на міжнародних кінофестивалях протягом одного року.

Крім того, в учасників Ukrainian Doc Preview є можливість отримати два річні членства в Європейській жіночій аудіовізуальній мережі (EWA Network, Франція). А ще один з найбільших міжнародних ринків Sunny Side of the Doc (Франція) вручить акредитацію, що надасть можливість зав’язати партнерства з найбільшими мовниками, дистриб’юторами та продюсерами з усього світу.

Нагадаємо, події Індустрійної платформи DOCU/ПРО в межах 18 Docudays UA відбуватимуся за підтримки Українського інституту, Посольства Швеції та Українського культурного фонду.

 

Джерело: Docudays UA

 

Читайте також:

Новини

Визначено долю 9 номінацій 93-ї премії «Оскара»

Американська академія кіномистецтва оголосила шорт-лист дев'яти категорій 93-ї премії «Оскар»: Найкращий документальний повнометражний фільм, Найкращий документальний короткометражний фільм, Найкращий міжнародний художній фільм, Найкращий грим та зачіски, Найкраща музика, Найкраща пісня, Найкращий анімаційний короткометражний фільм, Найкращий художній короткометражний фільм та Найкращі візуальні ефекти. Загалом премія «Оскар» вручається за 24 основними номінаціями, тож ще триває відбір претенентів.

10.02.2021
об 04:03

Новини

Дні народження зірок: Наталія Єфремова

14 лютого у Харкові народилася українська акторка театру та кіно Наталія Єфремова. Майбутню професію вона отримала в Харківському національному університеті мистецтв імені Івана Котляревського. Наразі Наталія працює в театрі та знімається в кіно в ролях другого плану.

14.02.2021
об 10:07

Новини

Фібі Воллер-Брідж та Дональд Гловер візьмуть участь у перезавантаженні «Містер і місіс Сміт»

Виконавиця головної ролі у серіалі «Погань» Фібі Воллер-Бридж та зірка серіалу «Атланта» Дональд Гловер перезавантажать художній фільм «Містер і місіс Сміт» у вигляді телевізійного серіалу для Amazon.

14.02.2021
об 17:27

Новини

В український прокат виходить комедія «Лицарі справедливості»

У кровавій комедії актор Мадс Міккельсен перевтілиться у військового, який у компанії горе-вчених, намагатиметься розслідувати загибель дружини у катастрофі. Все це відбуватиметься у новому фільмі від продюсерів «Ще по одній» та оскароносного режисера Андерса Томаса Єнсена.

17.02.2021
об 16:38