Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Добірка фільмів з найстильнішими героями

07.09.2020
об 17:16

Експерти назвали ТОП фільмів з яскравими та стильними персонажами. Їх вбрання додають стрічкам неповторного шарму та врізаються у пам'ять. Глядачам настільки подобаються такі герої, що в свій гардероб вони нерідко вносять якийсь елемент зі стильного фільму.

Найбільш стильною названа стрічка «Агенти А.Н.К.Л». режисера Гая Річі. Головні ролі виконують Генрі Кавілл, Армі Хаммер та Алісія Вікандер. Сценарій створено на основі однойменного серіалу 1960-х років. Стрічка розповідає про світ у стані Холодної війни. Міжнародне кримінальне угруповання займається розповсюдженням  ядерної зброї і намагається зруйнувати крихкий мир між СРСР та США. Непримиренні вороги аби врятувати свої країни і світ об’єднуються щоб відвернути загрозу знищення.

Друге місце посів трилер «Атомна блондинка». Головну роль грає Шарліз Терон. Стрічка розповідає про шпигунку, яка має знайти важливе досьє. Дія фільму відбувається після падіння Берлінського муру.

«Джентельмени» - фільм, що замикає трійку лідерів. І знову тут режисером виступив Гай Річі. Кримінальна комедія про талановитого англійця, що вигадав нелегальну схему збагачення з використанням аристократів. Він хоче продати «бізнес» людям з Америки, але до нього у гості навідуються джентльмени і… ця зустріч точно не обійдеться без перестрілки.

На четвертій сходинці «Ліга видатних джентльменів» - фільм, що розповідає про пригоди літературних персонажів XIX ст. Професор Моріарті хоче завербувати Доріана Грея. Переміщується він на «Наутилусі» разом з Джекіллом і Гайдом.

П’яте місце посіла одна зі стрічок бондіани «007 Координати «Скайфол». Фільм про чергові пригоди спецагента Джеймса Бонда. На цей раз його супротивник діє у мережі, він кібертерорист. Протистояння приведе до вибухів у Лондоні, загибелі керівниці бонда М, а Джеймс згадає про своє минуле…

«Балада Бастера Скраггсса» - вестерн братів Коєнів, які виступили також сценаристами фільму. Стрічка розповідає шість історій про життя дикого краю.

«Хижі пташки: Приголомшлива історія Харлі Квін» - після розриву з коханим Джокером Харлі Квін та три її подруги – Чорна Канарка, Мисливиця і Рене збираються разом аби врятувати маленьку дівчинку від кримінального авторитета з Готема.

 

Джерело: УНІАН

Читайте також:

Новини

Незабаром у кіно: Добірка пізнавальних фільмів про мистецтво

Хоч і почалась календарна осінь, але літнє сонечко все ще з нами. Сховатися від його гарячих променів можна в прохолоді кінотеатрів, де, зокрема, транслюють фільми, сповнені музики та мистецтва. У вересні на великі екрани виходить декілька кіноробіт про художників. Ми пропонуємо розглянути добірку від одного з дистриб’юторів.

02.09.2020
об 14:21

Новини

Сьогодні можна не голитися: 10 бороданів зі світу кіно

Модно, мужньо та дещо брутально – такими словами найчастіше описують чоловіків з бородою. Вони викликають інтерес у жінок і купу питань з боку суспільства, особливо, якщо рослинність на обличчі має акуратну та незмінну форму. Носити бороду стало трендом задовго до відкриття барбершопів. Мужні та впевнені у собі захисники жінок започаткували цю моду у доісторичні часи. Як вважають вчені, волосся на обличчі допомагало чоловікам пережити тяжкі кліматичні умови. Цікаво, що у Стародавньому Вавилоні втрата цієї особливості зовнішності прирівнювалась до повного падіння в очах соціуму. Зі зміною століть, політичних режимів і моди трансформації зазнало й уявлення про зовнішність «справжнього чоловіка». Необхідність носити бороду скоріше прояви стилю, адже рослинність на обличчі частіше елемент образу, особливо серед представників творчих професій.

05.09.2020
об 11:10

Новини

VGL Cinema рекомендує: Кращі фільми про підприємців

У першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Редакція сайту VGL Cinema пропонує подивитися найцікавіші, на наш погляд, картини про бізнес та підприємництво. Можливо, вони надихнуть вас на те, щоб зайнятися тією справою, про яку ви давно мріяли. Бажаємо успіху та приємного перегляду!

06.09.2020
об 15:07