Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Добірка фільмів про зниклих дітей

25.05.2020
об 20:26
Добірка фільмів про зниклих дітей

Сьогодні Міжнародний день зниклих дітей. Дата 25 травня виникла в результаті резонансної справи. У США в 1979 році по дорозі додому зник 6-річний школяр Евіан Пейтс. Пошуки хлопчика, на жаль, не увінчалися успіхом. Минуло 4 роки і президент США Рональд Рейган оголосив 25 травня Національним днем зниклих дітей, з 2010-го дата стала міжнародною. На тему зникнення дітей часто рефлексують й режисери, тому ми вирішили зробити тематичну добірку фільмів, де ця проблема є основою сюжету. 

«Підміна» (2008), режисера Клінта Іствуда 

Клінт Іствуд у своїх роботах піднімав багато тем: нерівність статей, расові дискримінації, людські пороки. У фільмі «Підміна» він розповідає одночасно про кілька проблем американського суспільства 20-х років. Проте зав’язкою сюжетної лінії і головною інтригою фільму є втрата дитини Крістін Коллінз (Анджеліна Джолі), звичайної лос-анджелеської телефоністки. Вона починає шукати свого 9-річного сина Волтера, який безслідно зник. Суспільство проти неї, соціальні інститути теж, але вона тверда у своєму намірі, адже Уолтер для неї – все життя. 

«Ілюзія польоту» (2005), режисера Роберта Швентке 

Кайлі Претт (Джуді Фостер) з 6-річною дочкою Джулією засинає на борту літака. Прокинувшись через три години, жінка виявляє, що дочки немає поруч. У паніці Кайлі все піднімає догори дном, через неї починають обшукувати літак. Бортпровідники кажуть, що у жінки не було доньки. З одного боку, починається класична детективна історія, де всі дії проходять в одному закритому місці під час всього польоту, з іншого боку, як і всі пасажири, глядач починає сумніватися в існуванні дочки Кайлі. 

«Полонянки» (2013),  режисера Дені Вільньова 

За сюжетом у Келлера Довера (Хью Джекман) і детектива Локі (Джейк Джилленхол) під час святкування Дня подяки викрадають дочок. Кожен з подружжя по-своєму починає шукати своїх дітей. Локі – холоднокровно і методично, як справжній детектив, намагається зрозуміти, хто ж в маленькому містечку і, головне, навіщо викрав його маленьку дочку. Келлер же навпаки, як простий житель провінційного містечка починає здійснювати фатальні помилки, погіршуючи ситуацію з кожним своїм кроком. Поступово ситуація загострюється, і надія знайти дівчаток все більше випаровується. 

«Прощай, дитинко, прощай» (2007), режисера Бена Аффлека 

Це дебютний фільм Бена Аффлека у якості режисера. За сюжетом у передмісті Бостона без вісті зникає 4-річна Аманда МакКріді, дочка безробітної матері-одиначки Хелен (Емі Райан). Дівчинку починає шукати приватний детектив Патрік Кензі (Кейсі Аффлек). Детектив відрізняється глибоким психологізмом героїв, похмурою атмосферою Бостона, в якому може відбуватися все що завгодно, у тому числі, викрадення дітей. 

«Август Раш» (2007), режисера Кірстена Шерідана 

«Август Раш» - фільм-казка, витончено замаскований під музичний пригодницький фільм з дуже відомими акторами – Робін Вільямс, Фредді Хаймор, Джонатан Ріс-Майєрс. Проте насправді це історія про загубленого хлопчика, який шукає своїх батьків і самого себе, виявивши у себе видатні музичні здібності і дізнавшись, що він насправді син віолончелістки та гітариста. Історія має щасливий кінець і такі сюжети теж потрібні, щоб люди не забували про те, що в житті іноді трапляється диво. 

Джерело: brod.kz 

 

Читайте також:

Новини

40 років тому у США відбулася прем'єра фільму Стенлі Кубрика «Сяйво»

23 травня 1980 року на екрани Америки вийшов фільм Стенлі Кубрика «Сяйво», знятий за однойменним романом Стівена Кінга. Головні ролі в кінострічці виконали Джек Ніколсон, Шеллі Дюваль та Денні Ллойд. Фільм вважається однією з кращих кінокартин у світі в жанрі психологічного трилера, а сцена, коли Джек Торренс (Джек Ніколсон) виламує сокирою двері у ванну, визнана найстрашнішим моментом в історії кінематографа. Хоча самому Стівену Кінгу стрічка категорично не сподобалася.

23.05.2020
об 10:55

Телевізійні вечори: Сучасні українські фільми в ефірі ТБ
Новини

Телевізійні вечори: Сучасні українські фільми в ефірі ТБ

Ввечері 23 та 24 травня два українські телеканали покажуть три фільми вітчизняного виробництва – «Гніздо горлиці», «Червоний» та «Зрадник».

23.05.2020
об 19:35

4 короткометражки про зміну клімату
Новини

4 короткометражки про зміну клімату

Природа – єдине, що буде вічним та могутнім. Під час пандемії вона показала нам, що здатна відновлюватись без нашого на неї впливу. Проте людям варто ставитись з більшою повагою до навколишнього середовища, адже у будь-якого ресурсу є обмеження. Над проблемами екології часто розмірковують режисери з різних країн світу. Так, з’явилась стрічка «Взаємозалежність», яка об'єднала 11 короткометражних фільмів від 11 різних творчих груп. У відео новелах нам показують, наскільки прекрасний та різноманітний світ, але людське невігластво здатне знищити його раз і назавжди. Ми пропонуємо переглянути добірку із 5 документальних фільмів про зміну клімату, глобальне потепління та забруднення річок.

24.05.2020
об 19:05

Український «Нюхач» заговорить індійською
Новини

Український «Нюхач» заговорить індійською

Один із найпопулярніших українських серіалів «Нюхач» буде адаптований для індійського глядача. Знімати його планує великий кінопродакшен Індії AK Entertainments.

25.05.2020
об 18:57