Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

До України наближається потяг, що мчить у Пусан

04.08.2020
об 13:17

Прем’єра однієї з найочікуваніших стрічок літа – «Потяг до Пусана 2. Півострів» з’явиться в українських кінотеатрах вже 6 серпня. За тиждень до релізу глядачі могли побачити у кінотеатрах першу частину зомбі-екшну «Потяг до Пусана».

 

На екранах блокбастер демонструвався у форматах IMAX, 4DX та ScreenX, аби глядачі могли відчути себе учасником події.

«Потяг до Пусана 2. Півострів» - це сіквел однойменної стрічки, що була знята у 2016 році. Режисером обох частин став Йон Сан-Хо.

У продовжені стрічки дія розгортається на території Південної Кореї. Від подій, що відбулись у першій частині екшну минуло чотири роки. Після того, як країну охопив невідомий вірус вижила незначна частина населення. Решта людей перетворилась на кровожерних зомбі. Країна ізольована і перетворюється на руїну. Колишній військовий збирається зі своїм загоном вирушити в закриту зону. Тут він знаходить людей, які вижили…

Джерело: пресслужба «Своє кіно»

Читайте також:

Новини

16 липня у широкий прокат виходить фільм «Творець»

Чекали цікавих прем’єр? Поволі вони починають виходити на великі екрани. Українські кіномани вже роблять передзамовлення квитків на фантастичний екшн «Творець», прем’єра якого відбудеться у четвер.

13.07.2020
об 16:11

Новини

«Творець» чекав свого виходу на екрани 10 років

У четвер у репертуарі українських кінотеатрів з’явився науково-фантастичний трилер «Творець». Як створювалася історія кохання та помсти в одному зі своїх нещодавніх інтерв’ю розповів режисер і сценарист фільму Гевін Ротері.

18.07.2020
об 15:15

Новини

«Зустрінемось онлайн» вийшов в український прокат

Відсьогодні в українських кінотеатрах можна побачити фільм, що два тижні поспіль тримався в топі кіночартів Германії. Врахувати необхідно ще й той факт, що поруч з сеансами романтичної комедії «Зустрінемось онлайн» стояли доволі конкурентоспроможні проєкти.

23.07.2020
об 11:12