Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

До свята президент відзначив одразу двох українських кіномитців

28.06.2020
об 17:34
До свята президент відзначив одразу двох українських кіномитців

З нагоди Дня Конституції України, Президент держави присвоїв звання «Заслужений діяч мистецтв України» Наріману Алієву та Антоніо Лукічу.

Наріман Аліієв – український режисер та сценарист кримськотатарського походження, народився 15 грудня 1992 у селі Петрівка Красногвардійського району АР Крим.

У 2013 році отримав диплом бакалавра з режисури телебачення та кіно у ПВНЗ «Інститут екранних мистецтв». (Майстерня Олега Фіалко). А у  2014 році – диплом спеціаліста з режисури телебачення у КНУТКіТ ім І. К. Карпенко-Карого.

Лауреат премії кінокритиків «Кіноколо» 2019 року (найкращий режисер і найкращий фільм).

З 2017 року Член Української кіноакадемії, з 2019 – Член Європейської кіноакадемії і Громадської ради Українського оскарівського комітету.

Дебютний повнометражний фільм Нарімана Алієва «Додому» (2019) було відібрано до конкурсної програми «Особливий погляд» 72-го Каннського міжнародного кінофестивалю.

Антоніо Лукіч – український кіно- та телережисер.

Народився 1992 року в Ужгороді.

У 2011-2015 роках навчався в Київському національному університеті імені Карпенка-Карого (КНУТКТ) й отримав диплом бакалавра за спеціальністю "режисер" (майстерня Володимира Оселедчика).

У 2019 році вийшов його дебютний повнометражний художній фільм «Мої думки тихі».

VGL cinema щиро вітає Нарімана Алієва та Антоніо Лукіча з почесним званням і бажає подальших успіхів, натхнення та нескінченного творчого потенціалу.

 

 

Читайте також:

Новини

Джамала зіграла у новій стрічці від Netflix

Днями на платформі Netflix відбулась прем’єра стрічки «Євробачення. Історія вогняної саги», головні ролі в якій виконали Рейчел МакАдамс та Віл Ферелл. Епізодичну роль-камео у фільмі зіграла Джамала. Картину вже можна переглянути на стрімінговому сервісі.

27.06.2020
об 12:42

Серед переможців Sunny Side of the Doc – українська стрічка
Новини

Серед переможців Sunny Side of the Doc – українська стрічка

Днями в онлайн-режимі оголосили переможців фестивалю документального кіно Sunny Side of the Doc. Серед картин, що отримали нагороди є й українська стрічка.

27.06.2020
об 16:08

Дні народження зірок: Владислав Нікітюк
Новини

Дні народження зірок: Владислав Нікітюк

Сьогодні свій день народження святкує актор Владислав Ніктюк.

28.06.2020
об 10:08