Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

До складу журі YO! Young Directors Awards 2020 увійшла  шоуранер серіалу «Секс, Інста і ЗНО»

30.07.2020
об 12:09

Організатори YO! Young Directors Awards 2020 починають відкривати деталі заходу. Наразі стало відомо ім’я одного з членів журі конкурсу. Ім’я переможця дізнаємося у жовтні.

YO! Young Directors Awards 2020 – конкурс молодих кінематографістів, які прагнуть знімати якісну рекламу. Переможець отримає підтримку для роботи над створенням першого відео до свого портфоліо. Ще одним суддею, хто буде оцінювати роботи учасників стала Ірина Никончук – акторка ідеї та шоуранер серіалу «Секс, Інста і ЗНО».

«Відкривати нові імена і долучатись до оцінки творчості і таланту початківців – це завжди дуже відповідально і досить нелегко. Тим паче, коли усі учасники – креативні, неординарні, і кожен із них особливий по-своєму. Гадаю, саме такими будуть конкурсанти YO!DA-2020 і їхні ідеї змусять нас дискутувати, зробивши процес вибору фіналістів непростим і від того – цікавішим. Подібні конкурси – гарна нагода для новачків заявити про себе, зробити перші кроки,  а для більш досвідчених − відкрити новий напрям», − говорить керівниця 1+1 Digital Studios, членкиня журі конкурсу ІРИНА НИКОНЧУК.

До складу журі також увійшов Заслужений діяч мистецтв, режисер Антоніо Лукіч і музичний  супервайзер та співзасновник Кама Сергій Вовк.

 

Джерело: пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

Кінозали АМС Theatres відклали відкриття

Кінотеатри Америки не поспішають з відкриттям, адже в країні панує Covid-19, а більшість прем`єр переноситься на наступний рік, або на невизначений термін.

25.07.2020
об 14:29

Новини

Триває акредитація на Film Industry Office ОМКФ

Відкрито акредитацію на професійну секцію Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

27.07.2020
об 18:16

Новини

Fashion Film Festival Kyiv оголосив фіналістів

Нині в Україні втретє проходить Fashion Film Festival Kyiv-2020. Триватиме він до 3 вересня. До участі в конкурсній програмі в цьому році було подано 124 роботи. У шортлист потрапило 16 фільмів. Для шести з них показ під час FFFK стане прем’єрним.

28.07.2020
об 13:12