Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

До команди Одеського міжнародного кінофестивалю приєднався Ігор Сукманов

03.12.2021
об 13:10

До команди Одеського міжнародного кінофестивалю приєднався Ігор Сукманов – відомий кінознавець та експрограмний директор Мінського міжнародного кінофестивалю “Лiстапад”. Він став членом консультаційної Ради з програмних питань 13-го ОМКФ.

Ігор Сукманов — відомий білоруський кінознавець, журналіст. Є членом Європейської кіноакадемії, віце-президентом білоруської секції Міжнародної федерації кінопреси, скорочено “ФІПРЕССІ”. Кавалер французского національного Ордену мистецтв та літератури. Постійний автор журналу “Искусство кино”, найстарішого в Європі видання про кінематограф.

“Для мене велика радість, відповідальність та честь стати частиною команди Одеського міжнародного кінофестивалю – свята кіно, охопленого сонцем, морською млостю, міською привітністю, гурманством та іронією. Багато років я відвідував ОМКФ як гість, занурювався в його чудову метушню, знаходив друзів і соратників, спостерігав, як рік за роком національна індустрія нарощує м'язову масу… Тепер, дбайливо перебираючи ці враження в пам'яті, опинившись “у центрі події”, я із задоволенням підхоплюю програмну естафету, покладаючись у своїй роботі на важливу заповідь “не нашкодь, але примнож”. Та довіра, якою обдаровує публіка фестиваль, має підкріплюватися результатом. Наше кіно буде дружнім по відношенню до глядача, але одночасно воно задаватиме планку смаку, служитиме не просто “ліками від нудьги”, але маленьким переворотом у свідомості. Дуже важливо, щоб воно давало їжу для розуму, турбувало та захоплювало своєю унікальною авторською інтонацією. Щоб було правдивим та безмежно людяним. Таким, щоб одеськими вечорами кожному глядачеві ОМКФ хотілося палко говорити і розмірковувати тільки про нього” – розповів Ігор Сукманом. 

Нагадуємо, що 13-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 23 до 30 липня 2022 року.

Джерело: Odesa International Film Festival

Читайте також:

Новини

Відбулося перше засідання Дніпрокінокомісії

27 листопада відбулося перше робоче засідання Громадської організації «Дніпровська кінокомісія». Кінокомісії є важливим інструментом для стимулювання кіновиробництва в регіонах, точкою входу для іноземних кіновиробників на український ринок та запорукою державних гарантій для міжнародних партнерств.

29.11.2021
об 17:10

Новини

«Нова генерація»: програма спецпоказів сучасного кіно

Довженко-Центр розпочинає програму "Нова генерація. Спецпокази сучасного українського кіно". В основі програми – стрічки третього тисячоліття з рейтингу 100 найкращих фільмів в історії українського кіно.

01.12.2021
об 16:23