Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

До Дня Святого Валентина у кінотеатрах покажуть романтичний альманах «Я люблю тебе, Париж»

09.02.2022
об 13:57

Легендарний кіноальманах про кохання повертається у кінотеатри до дня святого Валентина! 17 зіркових історій від славетних режисерів із Наталі Портман, Віллемом Дефо, Стівом Бушемі, Елайджею Вудом, Ольгою Куриленко, Меґґі Джилленгол, Фанні Ардан, Ніком Нолті, що склалися у яскраву мозаїку.

«Париж, я люблю тебе» — кіноальманах, що складається з вісімнадцяти історій про різні прояви любові, кожна з яких відбувається у певному окрузі Парижу. Перлиною проекту є те, що екранна тривалість кожного з короткометражних роликів становить п'ять хвилин, причому у кожної історії — свій режисер, сценарист і актори.

Прем'єра фільму відбулася 18 травня 2006 року на Міжнародному Каннському кінофестивалі.

У ролях: Фанні Ардан, Лейла Бехті, Жульєтт Бінош, Стів Бушемі, Меґґі Джилленгол, Ольга Куриленко, Наталі Портман, Елайджа Вуд, Руфус С'юелл, Нік Нолті, Серджо Кастеллітто, Віллем Дефо, Бен Ґаззара, Іпполіт Жирардо.

Режисери: Олів'є Ассаяс, Том Тиквер, Ґас Ван Сент, Джоел Коен, Ітан Коен, Альфонсо Куарон, Фредрік Обуртін, Гуріндер Чадха, Сільвен Шоме, Ізабель Койшет, Вес Крейвен, Крістофер Дойл, Річард ЛаҐравенезе, Вінченцо Наталі, Александр Пейн, Бруно Подалідес, Валте Саллес.

Джерело: SVOEkino Film Distribution

Читайте також:

Новини

Український трейлер романтичної драми «Історія моєї дружини»

«Морський вовк», капітан Штерр укладає парі з приятелем, що одружиться з першою ж жінкою, котра переступить поріг кав’ярні… З цього починається романтична історія кохання двох людей. Та що ховається за коханням до незнайомки?

03.02.2022
об 15:23

Новини

У Києві відбулося відкриття 17-го фестивалю «Вечори французького кіно»

У столичному кінотеатрі «Жовтень» відбулося урочисте відкриття 17-го щорічного фестивалю «Вечори французького кіно». Подія вже триває в Києві, Львові та Харкові. Незабаром покази розпочнуться також в Одесі, Дніпрі, Запоріжжі та Рівному.

04.02.2022
об 11:32