Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зрок: Ірина Веренич-Островська

01.03.2021
об 10:18

1 березня свій день народження святкує українська актриса Ірина Веренич-Островська її фільмографія складається здебільшого з телепроєктів, в котрих вона грає як епізодичні ролі, так і героїв першого плану. Останнім часом артистка почала грати й кіно, що показують на великому екрані. Однак наразі це лише коротка поява її персонажів.

 

«Кримінальний журналіст»

 

35-річна Галина з дочкою Дашею, студенткою першого курсу факультету журналістики, приїжджає у своє рідне місто після багатьох років відсутності. Вона влаштовується на роботу в одну з центральних газет, де веде розділ кримінальної хроніки. Знову і знову Галина виявляється залученою в розслідування зникнень і вбивств людей. За кожним таким випадком – людські драми, чиїсь зламані долі. І кожне таке розслідування – поєдинок з вбивцею, з якого вона виходить переможцем завдяки своєму досвіду, знань і чуттю. Але з самого моменту повернення в рідне місто Галина виявляється об'єктом пильної уваги невідомого, який стежить за кожним її кроком. Зловісні послання, телефонні дзвінки, які отримує Галина, натякають на щось, що сталося в далекому минулому.

 

«Секс, Інста і ЗНО»

 

 

У центрі сюжету – учениця випускного класу Саша Моцак, популярна та успішна дівчина, яка бореться зі своєю конкуренткою Євою Горбатюк. Дівчата та їхні друзі сваряться, закохуються, ненавидять, страждають та намагаються підготуватися до ЗНО.

 

«Мої думки тихі»

 

 

Звукорежисер і композитор Вадим, зазнавши безлічі невдач у роботі та особистому житті, отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити «незручну Україну» і вирушити до «привабливої Канади». Подалі від проблем. Туди, де все таке ж високе, як і він сам, включаючи дівчат. Однак, виявляється, що все значно складніше, адже головним супутником у новій роботі буде людина, яка для цього аж ніяк не годиться, – мама Вадима.

Редакція VGL cinema вітає Ірину з Днем народження, бажаємо здійснення заповітних бажань та нових творчих досягнень.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Володимир Горянський

24 лютого 1959 року народився актор театру і кіно, народний артист України Володимир Горянський. В активі Володимира Вікторовича понад 130 робіт у фільмах і серіалах, десятки ролей, зіграних у виставах. Протягом останніх 20 років він є одним із найбільш затребуваних акторів в Україні. А першу популярність і всенародну любов принесла йому роль другого плану доктора Кості в серіалі «День народження Буржуя», прем'єра якого відбулася в лютому 2000 року. Володимир Вікторович з теплотою згадує цю роль і наголошує, що щиро вдячний долі й авторам серіалу, які запросили його в цей проєкт.

24.02.2021
об 10:20

Новини

Дні народження зірок: Сергій Лузановський

25 лютого свій день народження святкує український актор Сергій Лузановський. У квітні глядачі побачать артиста на великому екрані у спортивній драмі «Пульс», де сьогоднішній іменинник виконує одну із ролей другого плану. З цього фільму й розпочнемо огляд кіноробіт, в яких задіяний Сергій Лузановський.

25.02.2021
об 10:54

Новини

Дні народження зірок: Олександр Мірошниченко

26 лютого свій день народження святкує український актор, драматург та режисер Олександр Мірошниченко. На його рахунку зйомки в кіно та гра на театральній сцені, а ще Олександр Мірошниченко є співавтором сценарію і режисером фільму «Сентиментальне полювання за тінню», який на кінофестивалі в Мінську отримав приз за найкращу жіночу роль.

26.02.2021
об 10:47

Новини

Дні народження зірок: Роман Черповал

27 лютого свій день народження святкує український актор Роман Черповал. Сьогодні йому виповнюється 41 рік. Зйомки в телесеріалах чоловік поєднує із бізнес-діяльністю. Робота в кіно – радше хобі, тож фільмографія Романа здебільшого складається із епізодичних ролей.

27.02.2021
об 10:09

Новини

Дні народження зірок: Лілія Дорошенко

28 лютого свій день народження святкує починаюча актриса Лілія Дорошенко. Сьогодні дівчині виповнюється 20 років. В кіно вона почала зніматися зовсім нещодавно. У її фільмографії наразі лише дві епізодичні ролі. Обидві у телесеріалах.

28.02.2021
об 10:05