Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження знаменитостей: 23 квітня

23.04.2020
об 12:45

Хто святкує свій день народження двадцять третього квітня? Знаменитості, відомі люди, зірки котрі народились сьогодні.

Соня Елеонора Сміт Жаке (23 квітня 1972) - американська актриса. Найбільш відомі її ролі в теленовела. Вона є дочкою венесуельської актриси Ілеани Хакет і її американського чоловіка.

Джон Сіна (23 квітня 1973) - американський рестлер, який виступає в федерації WWE. Також автор і виконавець пісень в стилі хіп-хоп, реп і кіноактор.

Джеймі Барбара Кінг (23 квітня 1979) - американська актриса кіно і телебачення, фотомодель. Найбільш відома за ролями в трилері «Місто гріхів», комедії «Оптом дешевше 2» і серіалах «Секрети на кухні» і «Зої Харт з південного штату». Протягом модельної кар'єри і на початку акторської вона використовувала псевдонім Джеймс Кінг.

Кальпе Суреш Моді (23 квітня 19770) - американський актор і продюсер. З початку 2009 року до червня 2010 року обіймав посаду помічника голови відділу зі зв'язків з громадськістю в адміністрації Барака Обами.

Крейг Ерік Шеффер (23 квітня 1960) - американський актор кіно і телебачення. Він відомий своїми головними ролями Нормана Макліна в фільмі «Там, де тече річка», Аарона Буна в фільмі «Нічний народ» і Кіта Скотта в телесеріалі «Пагорб одного дерева».

Джордж Лопес (23 квітня 1961) - американський актор кіно, телебачення і озвучування, продюсер.

Джеймс Вінсент Руссо (23 квітня 1953) - американський актор кіно і телебачення італійського походження. Він знявся більш ніж в 90 фільмах за останні три десятиліття.