Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Зоя Барановська

06.12.2020
об 10:12

6 грудня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Зоя Барановська. Вона отримала освіту в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Зоя активно знімається в кіно. В цьому році артистка встигла зіграти в дебютному повнометражному фільми Наталки Ворожбит «Погані дороги», серіалах «Зречення» та «Сага», а також ще в декількох кінороботах.

 

Сьогодні редакція VGL cinema приєднується до вітань, які лунають на честь Зої, та бажає актрисі втілення найзаповітніших мрій.

 

Також пропонуємо добірку з 5 картин, в яких задіяна Зоя Барановська.

 

«Погані дороги»

Фільм складається з чотирьох новел, які розповідають реальні історії мешканців Донбасу та українських військових, чиє життя проходить по обидві сторони лінії розмежування.

В цій стрічці Зоя Барановська грає дівчину в одній з новел.

Кадр із фільму «Погані дороги»

 

«Зрадник»

У фільмі дія відбувається в 1970-ті роки радянської України. Політична задуха на Одеській кіностудії. Куратор від КДБ дає наказ перемонтувати щойно закінчений фільм знаного режисера, що висвітлив події української «громадянської війни» з правдивого ракурсу, а це суперечить політиці партії. Перемонтаж доручають режисеру-стажерці, яка щойно закінчила ВДІК. Дівчина розуміє, що повинна захистити авторське бачення та історичну правду. Кохання, політика, небезпечне завдання, друзі і вороги – все це її виклики.

Зоя Барановська виконує в цьому фільмі головну роль стажерки Галі.

 

«Зречення»

За сюжетом серіалу до «Особливого відділу» потрапляють тільки складні і резонансні злочини. Влад Романенко – найрезультативніший слідчий поліцейського управління – стає найяскравішим новачком відділу. Влад швидко доводить колегам, що його ідеальна пам'ять, гостра спостережливість і вміння в ім'я справедливості діяти не за буквою закону – відмінні якості для поліцейського. Однак у Влада є неприваблива таємниця, яка заважає йому остаточно стати «своїм» у колективі. Визнати власні проблеми і недоліки іноді складніше, ніж розкрити найхитромудріше вбивство.

У цьому серіалі Зоя Барановська втілила на екрані роль Насті.

 

«Сага»

В центрі уваги глядача історія життя української родини Козаків. Вона починається 1908 року і триває до сьогодні. Різні покоління однієї родини стають свідками та учасниками всіх найважливіших, трагічних, радісних і знакових подій останнього сторіччя в Україні. Волею долі члени однієї родини інколи опиняються по різні боки барикад.

В сералі «Сага» Зої Барановській дісталася роль другого плану дівчини Валі.

 

«Чужі діти»

В цьому серіалі в сім'ї Дарини все добре: коханий чоловік, син, що підростає, плани покупки нового будинку. Раптово її чоловік, Семен, вплутується в аферу в надії отримати легкий і швидкий заробіток. Однак це призводить до повного розорення, тепер на сім'ї висять непомірні борги. Подруга Дар'ї, Маша, пропонує легкий шлях отримання грошей: сурогатне материнство.

Зоя Барановська в цьому серіалі зіграла Галину.

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Бетт Мідлер – божественна Місс М

1 грудня 1945 року народилася популярна американська актриса та співачка Бетт Мідлер, володарка премій «Золотий глобус», «Греммі», «Еммі» та «Тоні», дворазова номінантка на премію «Оскар». За твердженням ВВС, Бетт Мідлер, відома також серед фанатів як «Божественна Місс М», є однією з найуспішніших артисток усіх часів. Пропонуємо сьогодні згадати фільми, які принесли їй всесвітню популярність.

01.12.2020
об 11:29

Новини

Дні народження зірок: Ніна Антонова

2 грудня свій 85-річний ювілей святкує українська акторка кіно Ніна Антонова. Її батько був режисером, мати працювала на м'ясопереробному заводі. Вона дебютувала в кіно більш, ніж півсторіччя тому. За цей час встигла втілити на екрані більше ста ролей.

02.12.2020
об 10:37

Новини

Дні народження зірок: Міла Сивацька

3 грудня свій день народження святкує українська акторка Міла Сивацька. Артистку глядачі телеканалу «Інтер» бачили у серіалі «Мереживо долі»; ті, хто дивиться «1+1» пам’ятають дівчину в ролі молодшої сестри головного героя серіалу «Хороший хлопець». Наразі аудиторія ICTV, яка слідкує за появою нових епізодів серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія» знають, що Міла грає там Мар’яну.

03.12.2020
об 10:40

Новини

Дні народження зірок: Сергій Дерев’янко

5 грудня свій 44-й день народження святкує український актор Сергій Дерев’янко. Ще з дитинства хлопчика виховували в інтелігентній родині, а любов до мистецтва поступово перейшла від тата, який все життя пропрацював в театрі. Батьки майбутньому акторові намагались дати всесторонній розвиток, тому Сергій встиг спробувати свої сили і в музиці в якості скрипаля, і в футболі, і навіть в художній майстерності.

05.12.2020
об 10:51